عوامل موثر در قیمت کاشت مو شیراز+ معرفی بهترین متخصص کاشت مو

عوامل موثر در قیمت کاشت مو شیراز+ معرفی بهترین متخصص کاشت مو
اسفند 6, 1402
31 بازدید

قیمت کاشت مو شیراز  به عوامل مختلفی بستگی دارد. همه افراد انتظار یک کاشت مو عالی و با کیفیت دارند و نمی توان انتظار داشت که کیفیت بسیار عالی را با قیمت اندک و کاشت مو ارزان در شیراز بدست آورد. زیرا همانطور که انتظار می رود کاشت مو بدست یک متخصص انجام می شود و […]

قیمت کاشت مو شیراز  به عوامل مختلفی بستگی دارد. همه افراد انتظار یک کاشت مو عالی و با کیفیت دارند و نمی توان انتظار داشت که کیفیت بسیار عالی را با قیمت اندک و کاشت مو ارزان در شیراز بدست آورد.

زیرا همانطور که انتظار می رود کاشت مو بدست یک متخصص انجام می شود و دست کار هر متخصص کاشت مو با دیگری متفاوت است. بنابراین قیمت کاشت مو دقیقا به کیفیت آن بستگی دارد.

در ین محتوا به صورت کامل به بررسی عوامل موثر بر قیمت کاشت مو و همچنین معرفی بهترین تکنسین کاشت مو شیراز پرداخته می شود.

قیمت کاشت مو شیراز

به صورت کلی قیمت کاشت مو شیراز بین 12 تا 16 میلیون تومان بر اساس الگو ریزش موی فرد است.

در ادامه باید به این نکته اشاره شود که قیمت های پایین کاشت مو به هیچ وجه واقعی نبوده و معمولا تکنسین ها و افراد تازه کار و همچنین کلینیک هایی که در کاشت مو مشتری ندارند با قیمت های بسیار پایین اقدام به کاشت مو ارزان در شیراز می کنند که نتیجه آن عدم رویش مو و همچنین نکروز پس از کاشت مو است.

اما قیمت های معقول کاشت مو بدست یک تکنسین متخصص کاشت مو در شیراز با توجه به موارد زیر است.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاشت مو

عوامل زیر مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاشت مو شیراز است که در ادامه به بیان آن ها پرداخته می شود.

1: الگوی ریزش مو

2: تبحر و تجربه تکنسین کاشت مو

3: روش و تکنیک کاشت

4: نوع کلینیک و یا بیمارستان

این 4 فاکتور مهم ترین عوامل موثر بر قیمت کاشت مو شیراز بوده که به به صورت مختصر توضیح  داده می شود.

1: الگوی ریزش مو

مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت کاشت مو ، الگوی ریزش موی فرد است. که طبق عکس زیر طبقه بندی می شود. تا الگوی ریزش موی شماره 2 که معمولا تا سن 25 سال اتفاق می افتد نیاز به کاشت مو نبوده و فرد باید با انجام پی ار پی مو شیراز و یا خوردن مکمل های تقویت مو جلو ریزش موی خود را بگیرد. در صورتیکه طبق عکس، الگوی ریزش موی شما به الگوی 3 به بعد افزایش پیدا کند، باید فرد اقدام به کاشت مو کند.

جدول قیمت کاشت هر هزار تار مو در شیراز طبق جدول

 

الگوی ریزش میزان تار مو (هزار) قیمت (میلیون تومان)
الگوی شماره 3

 

8 تا 10

 

8 تا 10

 

الگوی شماره 4

 

10 تا 12

 

10 تا 12

 

الگوی شماره 5

 

12 تا 14

 

12 تا 14

 

الگوی شماره 6

 

14 تا 16

 

14 تا 16

 

الگوی شماره 7

 

16 تا 19

 

16 تا 18

 

 

2: تبحر و تجربه تکنسین کاشت مو

تبحر و تجربه تکنسین کاشت مو بعد از نوع الگو حرف اول را در قیمت کاشت مو می زند.  با یک مثال این فاکتور در قیمت کاشت مو شیراز به خوبی فهمیده می شود.

آیا کیفیت کار همه دکتر های متخصصی که عمل بینی و یا دیگر عمل های زیبایی انجام می دهند یکی است؟

آیا کیفیت کار همه آرایشگاران  همانند هم است؟

  • مسلما خیر

عمل کاشت مو یک عمل زیبایی بوده که مهارت، حس زیبایی شناسی و تجربه تکنسین و تیم کاشت مویی که برای شما این عمل را انجام می دهد حرف اول را در کیفیت کار شما می زند.

نمی توان از یک تکنسین بسیار حرفه ای که سال ها تجربه کاشت مو در کشورهای روز اروپایی را داشته و نمونه کاراهای بسیار قوی دارد انتظار کاشت مو با قیمت پایین در شیراز و دیگر شهرها را داشت.

همانطور که نمی توان از یک دکتر متخصص عمل بینی که کیفیت کار بی نظیری دارد، انتظار قیمت های ارزان را داشت.

پس قیمت کاشت مو شیراز را با کیفیت آن بسنجید و هیچوقت کیفیت را فدای قیمت کاشت مو و دیگر عمل های زیبایی نکنید.

در حال حاضر بهترین دکتر کاشت مو شیراز خانم خراسانی و تیم شیراز کاشت بوده که بالاترین کیفیت کاشت مو شیراز  و ایران را به متقاضیان ارائه می کند.

3: روش و تکنیک کاشت

تکنیک کاشت مو یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشت مو است. زیرا تکنیک های کاشت مو کاملا از نظر نوع عمل ، تجهیزات مصرفی ، روش انجام و ابزارهای مورد نیاز با هم متفاوت است.

در حال حاضر جدیدترین روش کاشت مو شیراز  روش میکرو گرافت و همچنین روش میکرو اف ای تی بوده که عملیات برداشت مو با استفاده از دستگاه های پیشرفته و با تیغ های بسیار نازک انجام می شود.

پس از آن نیز عملیات کاشت مو با تیغ های بسیار نازک و با فواصل بسیار کم انجام می پذیرد.

قیمت کاشت مو شیراز با تکنیک میکرو اف ای تی در محدوده 14 میلیون تومان و قیمت کاشت مو سوپر اف یو ای پلاس ( میکرو اف ای تی) در محدوده 16 میلیون تومان است.

همچنین جدیدا از روش های کاشت مو نوینی نیز در شیراز همانند کاشت مو DHI و همچنین کاشت مو Sapphire fue نیز بدست تیم شیراز کاشت انجام شده است که جزو جدیدترین روش های کاشت مو آمریکا بوده و بسیار روش های عالی است که متقاضیان زیادی را از کشورهای همسایه به شیراز سوق داده است.

4: نوع کلینیک و یا بیمارستان

نوع کلینیک و بیمارستان نقش مهمی در قیمت کاشت مو دارد. همان طور که قیمت هر عمل تخصصی در بیمارستان خصوصی ، بیمارستان عمومی و همچنین کلینیک ها متفاوت است، برای کاشت مو نیز همینگونه است و  نمی توان انتظار داشت قیمت عمل کاشت مو شیراز در بیمارستان های تخصصی با هزینه آن در کلینیک های سطح شهر یکسان باشد.

به بیان ساده تر:

کلینیک ها از نظر رسیدگی ، کیفیت تخت کاشت مو ، تکنسین ها و همچنین مواد مصرفی با یکدیگر کاملا متفاوت بوده و قیمت های آن با یکدیگیر کاملا متفاوت است .

در صوریتکه صرفا به دنبال قیمت ارزان کاشت مو باشید ممکن است با مشکلات زیادی رو به رو شوید.

عوارض کاشت مو ارزان شیراز

همانطور که در بالا گفته شد، کاشت مو یک عمل تخصصی بوده که نیاز به تبحر و تجربه بالای تکنسین کاشت مو و همچنین کلینیک و بیمارستان تمیز و تخصصی دارد. در صورتیکه قیمت های بسیار پایین تر از عرف کاشت مو به شما پیشنهاد شد ممکن است با مشکلات زیر پس از کاشت مو رو به رو شوید.

  • عفونت پس از کاشت مو
  • نکروز پس از کاشت مو
  • عدم رویش موها
  • آسیب به بانک مو
  • جوش های ملتهب پوستی
  • عدم رویش صحیح موها در جهت مناسب

سخن پایانی

قیمت کاشت مو شیراز در اسفند سال 1402 بین 12 تا 16 میلیون تومان بستگی به میزان ریزش، مهارت  و تجربه تکنسین کاشت مو ، نوع کلینیک و همچنین نوع کلینیک و بیمارستان است.

در صورتیکه قصد کاشت مو با کیفیت شیراز زیر نظر بهترین دکترهای کاشت مو و همچنین توسط بهترین تکنسین کاشت مو شیراز دارید، می توانید به وب سایت شیراز کاشت ، وب سایت تخصصی کاشت مو و کاشت ابرو در شیراز سر زده ابتدا نمونه کارها را دیده و سپس پس از اطمینان از کیفیت کار ، این عمل تخصصی را با قیمت مناسب و معقول با توجه به الگوی ریزش خود انجام دهید.

برچسب‌ها:, ,