عملکرد ضعیف کورتوا در ۵ بازی گذشته

مهر 19, 1400
58 بازدید

تیبو کورتوا در ۵ دیدار اخیر خود ۹ بار دروازه خودی را باز شده دیده است و طعم پیروزی را نچشیده است.   به نقل از مارکا، تیبو کورتوا روزهای خوبی را به عنوان یک دروازه بان حرفه ای پشت سر نمی‌گذارد. این دروازه بان ۲۹ ساله پنج بازی بدون پیروزی در رئال مادرید و […]

عملکرد ضعیف کورتوا در ۵ بازی گذشته

تیبو کورتوا در ۵ دیدار اخیر خود ۹ بار دروازه خودی را باز شده دیده است و طعم پیروزی را نچشیده است.

  به نقل از مارکا، تیبو کورتوا روزهای خوبی را به عنوان یک دروازه بان حرفه ای پشت سر نمی‌گذارد. این دروازه بان ۲۹ ساله پنج بازی بدون پیروزی در رئال مادرید و تیم ملی بلژیک پشت سر گذاشته است.
از ۲۵ سپتامبر  کورتوا در مجموع سه بازی برای رئال مادرید انجام داده است  دو بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ قهرمانان که در تمام این بازی‌ها پیروز نشده است. او همچنین در دو بازی در لیگ ملت‌ها شکست خورد.
او در پنج بازی ۹ گل دریافت کرده است. عملکرد منفی دروازه‌بان مادرید از  دیدار با ویارئال آغاز شد، دیداری که با تساوی بدون گل به پایان رسید.
رئال مادرید در دیدار با شریف با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و همچنین نتوانست مقابل اسپانیول در لالیگا به برتری برسد، جایی که با همان نتیجه مغلوب شد.
تیبو به عنوان دروازه بان بین المللی با تیم ملی خود نتوانست مانع از باخت ۲-۳ بلژیک مقابل فرانسه و شکست مقابل ایتالیا شود که بلژیک را در رده چهارم لیگ ملت ها قرار داد.
منبع: ايسنا