علیپور: وزیر کشاورزی به موضوع خشکسالی آذربایجان غربی توجه کند

مرداد 20, 1400
72 بازدید

نماینده مردم چالدران در مجلس با اشاره به خشکسالی آذربایجان غربی خطاب به وزیر کشاورزی بیان کرد: این وزارتخانه استان را جزء اولویت‌های خرید تضمینی برای دام قرار نداده است.  محمد علیپور نماینده مردم ماکو در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی مجلس خطاب به نیکزاد نایب رییس مجلس بیان کرد: از رییس بنیاد علوی و […]

علیپور: وزیر کشاورزی به موضوع خشکسالی آذربایجان غربی توجه کند

نماینده مردم چالدران در مجلس با اشاره به خشکسالی آذربایجان غربی خطاب به وزیر کشاورزی بیان کرد: این وزارتخانه استان را جزء اولویت‌های خرید تضمینی برای دام قرار نداده است.

 محمد علیپور نماینده مردم ماکو در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی مجلس خطاب به نیکزاد نایب رییس مجلس بیان کرد: از رییس بنیاد علوی و استاندار آذربایجان غربی به دلیل بازدید از حوزه انتخابیه قدردانی می‌کنم، مردم انتظار دارند آقای فتاح رییس بنیاد مستضعفان نیز در منطقه حضور پیدا کنند و برای رفع محرومیت از چهره حوزه انتخابیه اقدام کنند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری به وزیر کشاورزی بیان کرد: استان آذربایجان غربی مانند سایر استان‌ها از خشکسالی رنج می‌برد اما وزارتخانه جهاد کشاورزی، استان را جزء اولویت‌های خرید تضمینی برای دام قرار نداده است، زندگی قریب به اتفاق مردم حوزه انتخابیه از طریق دامداری می‌گذرد اما این خشکسالی باعث شده که نه خرید تضمینی باشد و نه علوفه‌ای برای نگهداری از دام‌ها.

منبع: ايسنا