علوی: استقلال خوزستان روز به روز بهتر می‌شود

آذر 23, 1400
8 بازدید

سرمربی استقلال خوزستان ابراز امیدواری کرد که تیمش روز به روز بهتر شود. به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، محمد علوی بعد از توقف یک بر یک تیمش مقابل نساجی قائم‌شهر اظهارکرد: بازی خوبی بود. هر دو تیم دنبال کسب سه امتیاز بودند. متأسفانه هر تیمی یک امتیاز گرفت. شاهد هستید که تیم ما هفته به […]

علوی: استقلال خوزستان روز به روز بهتر می‌شود
سرمربی استقلال خوزستان ابراز امیدواری کرد که تیمش روز به روز بهتر شود.
به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، محمد علوی بعد از توقف یک بر یک تیمش مقابل نساجی قائم‌شهر اظهارکرد: بازی خوبی بود. هر دو تیم دنبال کسب سه امتیاز بودند. متأسفانه هر تیمی یک امتیاز گرفت. شاهد هستید که تیم ما هفته به هفته پیشرفت می‌کند و نترس بازی می‌کند. تیم آقای جلالی هم خوب بود. بازی پایاپای بود. با این حال قدرت تیم ما نسبتاً به این تیم چربید.
سرمربی استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: تیم ما به گونه‌ای بازی می‌کند که همه بازیکنان در حال مشارکت در دفاع و حمله هستند. سخت است که وقتی دفاع می‌کنید به یک‌باره حمله کنید. متأسفانه تیم ما از نظر بدنی ضعیف بود ولی روز به روز بهتر می‌شود.
وی ادامه داد: ان شاء الله خط حمله ما بهتر می‌شود. من خط حمله را در تمام تیم می‌بینم و فقط از مهاجم انتظار ندارم. اعتقادم این است که هر کسی باید بهترین استفاده را از حداقل زمانی که به او می‌دهند، ببرد.
علوی گفت: تیم نساجی بازی دفاعی انجام داد و کمتر حمله کرد. ما سعی کردیم فوتبال بازی کنیم و به سمت ضد فوتبال و فوتبال مستقیم برویم. ما با انجام بازی، ۷۰ درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. نساجی تیم بزرگی است و خدای نکرده نمی‌خواهم علیه این تیم صحبت کنم اما آن‌ها عقب نشسته بودند و امکان انداختن توپ پشت سر مدافعان نبود و فقط یک بار این اتفاق افتاد.
سرمربی استقلال خوزستان درباره تعریف و تمجید مجید جلالی از استقلال خوزستان اظهار کرد: من مربیگری را از مجید جلالی و سایر مربیان یاد گرفتم. تلاش می‌کنم تیم‌هایم فوتبال زیبا و جنگنده‌ای را ارائه دهند.