علت توقف فعالیت مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید عراقی زاده بندرعباس چیست؟

آبان 25, 1400
8 بازدید

ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به بیان جزئیات توقف فعالیت مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید عراقی زاده واقع در گلزار شهدای بندرعباس پرداخت. دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، افزود:  با جان باختن ۳ بیمار مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۵۶۶ نفر […]

علت توقف فعالیت مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید عراقی زاده بندرعباس چیست؟

ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به بیان جزئیات توقف فعالیت مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید عراقی زاده واقع در گلزار شهدای بندرعباس پرداخت.

دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، افزود:  با جان باختن ۳ بیمار مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۵۶۶ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته با بستری شدن ۲۳۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا، اکنون با افزایش ۱۷ درصدی نسبت به اوایل هفته، ۹۲۵ بیمار در  استان بستری هستند، اظهار کرد: از این شمار، ۱۲۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بسر می برند و حال ۱۶ نفر از آنها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد: تاکنون بیش از ۷ هزار نفر در مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید عراقی زاده واقع در گلزار شهدای بندرعباس واکسینه شدند.

نوروزیان با اشاره به اینکه این مرکز از هشتم تیر امسال ،با همکاری مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس راه اندازی شده است، اما متاسفانه مدیر هئیت امنا گلزار شهدا بنا به دلایل نامعلومی از فعالیت دانشگاه علوم پزشکی جلوگیری کرده که این موضوع موجب نارضایتی مردم این منطقه شده است، عنوان کرد: در این مرکز ۱۰ گروه در دو شیفت صبح و عصر به همشهریان خدمات ارائه می‌دادند.

منبع:ایسنا