عزت با تهدید و تطمیع به دست نمی‌آید

مهر 10, 1400
23 بازدید

 استاندار اردبیل گفت: برخی‌ها احساس می‌کنند که عزت با تهدید و تطمیع به دست می‌آید در حالی که عزت را خدا می‌دهد و استاندار سابق اردبیل عزت الهی و خدایی داشته است. سید حامد عاملی روز شنبه 10 مهرماه در مراسم تجلیل و تکریم پارلمان بخش خصوصی از استاندار سابق اردبیل در اتاق بازرگانی اظهار […]

عزت با تهدید و تطمیع به دست نمی‌آید

 استاندار اردبیل گفت: برخی‌ها احساس می‌کنند که عزت با تهدید و تطمیع به دست می‌آید در حالی که عزت را خدا می‌دهد و استاندار سابق اردبیل عزت الهی و خدایی داشته است.

سید حامد عاملی روز شنبه 10 مهرماه در مراسم تجلیل و تکریم پارلمان بخش خصوصی از استاندار سابق اردبیل در اتاق بازرگانی اظهار کرد: خوشحال هستیم که امروز بدرقه استاندار سابق اردبیل همراه با تجلیل و تکریم و احترام به تلاش‌ها و زحمات انجام شده و این رویه صحیح و درست را باید در سال‌های آینده ادامه بدهیم.

وی تصریح کرد: اردبیل مدیون افراد با صلاحیت، بی‌منت و ارزشمندی است که در سنگر خدمت سعی کردند تا با خلوص نیت و جهادی واقعی اقدامات خوب و اثرگذاری مطلوبی را داشته باشند که یکی از این چهره‌ها اکبر بهنام‌جوست که همواره در تاریخ و حتی در قلب مردم اردبیل به یادگار خواهد ماند.

استاندار اردبیل گفت: یکی از اصلی‌ترین دلایلی که در این استان مأموریت و مسئولیت گرفتم همین اخلاص و محبت مردم است که به خادمان صادق و خالص خود ارزش و احترام قائل هستند.

عاملی با بیان اینکه عزت دست خداست و هیچ کس نمی‌تواند مانع عزت‌آفرینی افراد مخلص و شایسته باشد، افزود: امروز عطر عزت خدایی را در چنین جلساتی به عینه مشاهده می‌کنیم و به استاندار سابق اردبیل تبریک می‌گوییم که صاحب عزت خدایی و الهی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: اکبر بهنام‌جو با تلاش و جهاد شبانه‌روزی خوشنام باقی خواهد ماند و به عنوان شهروند اردبیلی این خطه را همواره خانه خود خواهد دانست.

عاملی اضافه کرد: ما امروز در ساختن استانی شایسته به وحدت و همگرایی نیاز داریم و امیدواریم همه به دور از نگاه مقطعی به پیشرفت استان کمک کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: تغییرات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی لازمه توسعه استان اردبیل است و ما ملتمسانه از بخش‌های دولتی، خصوصی، آحاد مردم و نخبگان استان دعوت می‌کنیم تا در این امر سنگین و مسئولیت خطیر ما را یاری کنند تا بتوانیم دین خود را به مردم استان ادا کنیم.

 

منبع: ايسنا