عرضه 200 عنوان کتاب توسط نشر شاهد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

آذر 22, 1400
12 بازدید

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نشر شاهد با عرضه ۲۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و برگزاری دو نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب و رونمایی از تازه‌ترین کتابهای حوزه ایثار و شهادت، حضوری فعال دارد. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن کاویانی راد از مجموعه «وصیت‌نامه […]

عرضه 200 عنوان کتاب توسط نشر شاهد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نشر شاهد با عرضه ۲۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و برگزاری دو نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب و رونمایی از تازه‌ترین کتابهای حوزه ایثار و شهادت، حضوری فعال دارد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن کاویانی راد از مجموعه «وصیت‌نامه کامل شهدای استان خراسان رضوی دفتر اول و دوم»، «وصیت‌نامه کامل شهدای استان چهارمحال و بختیاری»، «وصیت‌نامه کامل شهدای استان کردستان، دفتر دوم»، «فرهنگ اعلام شهدای تهران بزرگ جلد ۱ تا ۳»، «یک خط زندگی»، «مهرنگاران»، «آخرین زره پوش»، «پازل»، «رستگاری در جزیره»، «وصیت‌نامه کامل شهدای البرز، دفتر اول» به عنوان آثار تازه‌ای یاد کرد که در نمایشگاه رونمایی می‌شوند.
وی بابیان اینکه در سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نزدیک به ۲۰ عنوان کتاب چاپ نخست عرضه می‌شود، افزود: درمجموع، حدود ۶۰ عنوان کتاب در سال ۱۳۹۷ منتشر شد که شماری از این آثار نیز چاپ مجدد بوده‌اند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد اظهار داشت: ۴۲ کتاب نیز ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شوند که ۱۵ عنوان از این تعداد از مجموعه «قصه فرماندهان»، ۵ جلد از مجموعه ترکش‌های لغزنده و ۵ جلد نیز از مجموعه حکایت سرداران به چاپ مجدد رسیده است. همچنین ۲۰ درصد تخفیف برای آثار نشر شاهد در نمایشگاه در نظر گرفته‌شده است.
حجت الاسلام کاویانی درباره دیگر برنامه‌های غرفه نشر شاهد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توضیح داد: نویسندگانی که آثاری از نشر شاهد به چاپ رسانده‌اند در غرفه این انتشارات حضور خواهند یافت. همچنین نرم‌افزار «تفال به وصایای شهیدان» که در سال‌های گذشته با استقبال مواجه بود در این دوره نیز فعال می‌شود.
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
غرفه نشر شاهد در شبستان اصلی، سالن خانلری در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پذیرای علاقه‌مندان به فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی است.
انتهای پیام