عاشورایی بودن شاخصه اصلی پاسدار انقلاب است

آذر 5, 1400
20 بازدید

ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: حسینی و عاشورایی بودن شاخصه اصلی پاسدار انقلاب اسلامی است. سردار یدالله بوعلی چهارشنبه ۲۷ اسفند در رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه ثارالله شیراز با تبریک سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، گفت: نهاد انقلابی سپاه از بدو تشکیل همواره در خط مقدم حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی نقش آفرینی […]

عاشورایی بودن شاخصه اصلی پاسدار انقلاب است

ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: حسینی و عاشورایی بودن شاخصه اصلی پاسدار انقلاب اسلامی است.

سردار یدالله بوعلی چهارشنبه ۲۷ اسفند در رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه ثارالله شیراز با تبریک سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، گفت: نهاد انقلابی سپاه از بدو تشکیل همواره در خط مقدم حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده است.

او با اشاره به عملکرد درخشان فارس در موضوع کمک‌های مومنانه افزود: در مجموع بیش از ۲ میلیون و هشتصد هزار بسته معیشتی با مشارکت خیرین و سازمان‌ها در قالب کمک‌های مومنانه به نیازمندان اهدا شده است.

بوعلی با بیان اینکه صبح امروز نیز آئین اهدای ۲۶ هزار بسته معیشتی به کارگران فارس برگزار شد، گفت: در مراسم امروز نیز ۱۰ هزار بسته معیشتی به اقشار محروم شیراز اهدا می‌شود.

فرمانده سپاه فجر فارس همچنین با اشاره به آمادگی همه جانبه پاسداران برای دفاع از انقلاب اسلامی، گفت: جوانان مومن و انقلابی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف به ویژه عرصه محرومیت زدایی و خدمت به مردم پیشرو هستند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا