ظرفیت ایجاد مرکز واکسیناسیون در حرم حضرت معصومه(س) وجود دارد

مرداد 24, 1400
0 بازدید

 مدیر بهداشت و درمان حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: با تکیه بر توان و تخصص خادمان بهداشت و درمان حرم، ظرفیت ایجاد مرکز واکسیناسیون عمومی و ارائه خدمات سرپایی به بیماران کرونایی در آستان مقدس وجود دارد. مهدی عباسیان، مدیر بهداشت و درمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، در گفت‌وگویی عنوان کرد: در […]

ظرفیت ایجاد مرکز واکسیناسیون در حرم حضرت معصومه(س) وجود دارد

 مدیر بهداشت و درمان حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: با تکیه بر توان و تخصص خادمان بهداشت و درمان حرم، ظرفیت ایجاد مرکز واکسیناسیون عمومی و ارائه خدمات سرپایی به بیماران کرونایی در آستان مقدس وجود دارد.

مهدی عباسیان، مدیر بهداشت و درمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، در گفت‌وگویی عنوان کرد: در نشست اضطراری ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در آستان حرم حضرت معصومه(س) تصمیم‌های مهمی در راستای جلوگیری از شیوع بیماری و تشدید مراقبت‌ها و نظارت‌های بهداشتی گرفته شد.
وی‌ از لغو بیشتر ویژه‌برنامه‌های حضوری در حرم یاد کرد و گفت: باوجود اینکه مراسم حرم در فضای روباز و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی دنبال می‌شد اما برای جلوگیری از تجمع، این مراسم اکنون به حداقل رسیده است.
مدیر بهداشت و درمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) از فعالیت شبانه‌روزی خادمان در درمانگاه حرم مطهر یاد کرد و افزود: با تکیه بر توان و تخصص خادمان مدیریت بهداشت و درمان حرم، ظرفیت ایجاد مرکز واکسیناسیون عمومی در حرم وجود دارد و آستان مقدس در صورت ضرورت و نیاز، می‌تواند امکانی را برای خدمات سرپایی بیماران کرونایی مجهز و آماده کند.
وی با اشاره به اینکه آستان مقدس آمادگی خود را برای همکاری بیشتر در حوزه مقابله با کرونا به مسئولان بهداشت و درمان استان اعلام کرده است، بیان کرد: خادمان حرم مطهر از هیچ تلاشی برای کمک به زائران و مجاوران دریغ نخواهند کرد.

منبع: ايسنا