ظرفیت‌های توسعه‌ای جهاددانشگاهی در استان یزد بررسی شد

مرداد 17, 1400
31 بازدید

 استفاده از ظرفیت‌های انسانی موجود و همکاری بیشتر بین سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و دانشگاه علم و هنر و بهره‌گیری از تجارب موفق سایر واحدهای جهاددانشگاهی، تضمیین‌کننده سرنوشت روشن جهاددانشگاهی در استان یزد است. دکتر «مهدی باصولی» معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی در بازدید یک روزه از جهاددانشگاهی استان یزد که به همراه دکتر […]

ظرفیت‌های توسعه‌ای جهاددانشگاهی در استان یزد بررسی شد

 استفاده از ظرفیت‌های انسانی موجود و همکاری بیشتر بین سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و دانشگاه علم و هنر و بهره‌گیری از تجارب موفق سایر واحدهای جهاددانشگاهی، تضمیین‌کننده سرنوشت روشن جهاددانشگاهی در استان یزد است.

دکتر «مهدی باصولی» معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی در بازدید یک روزه از جهاددانشگاهی استان یزد که به همراه دکتر «محمدصادق بیجندی» معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی و جمعی از مدیران کل این حوزه انجام شد، ضمن تاکید بر این مطلب، از تلاش‌های صورت گرفته در این زمینه قدرددانی کرد.

دکتر بیجندی معاون آموزش جهاددانشگاهی نیز در جریان این بازدید ضمن استقبال و اعلام حمایت از هر گونه همکاری مشترک دانشگاه علم و هنر و سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، از تلاش‌های 10 ساله‌ی دکتر «حبیب الله میرغفوری» در این دانشگاه تقدیر و برای دکتر «محمود اشعاری» در سمت سرپرستی دانشگاه آرزوی توفیق کرد.

معاونین جهاددانشگاهی کشور در جریان این سفر و بازدید از بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی یزد، با مسئولان این سازمان و دانشگاه علم و هنر نشست‌هایی نیز داشتند.

منبع:ايسنا