طلب ۴ میلیاردی اوقاف بهشهر از دستگاه‌های دولتی

مهر 7, 1400
28 بازدید

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر گفت: اداره اوقاف این شهرستان از دستگاه‌های دولتی بیش از ۴ میلیارد تومان مطالبه دارد. محمدحسین فاضلی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر در جلسه ستاد دهه وقف این شهرستان ، گفت: از ۱۲ تا ۲۱ مهر ماه باعنوان دهه وقف نامگذاری شده است که در این […]

طلب ۴ میلیاردی اوقاف بهشهر از دستگاه‌های دولتی

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر گفت: اداره اوقاف این شهرستان از دستگاه‌های دولتی بیش از ۴ میلیارد تومان مطالبه دارد.

محمدحسین فاضلی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر در جلسه ستاد دهه وقف این شهرستان ، گفت: از ۱۲ تا ۲۱ مهر ماه باعنوان دهه وقف نامگذاری شده است که در این دهه ۲۰ برنامه فرهنگی و تبلیغی در شهرستان بهشهر اجرا می‌شود.

وی با اعلام اینکه اوقاف از دستگاه‌های دولتی بیش از ۴ میلیارد تومان مطالبه دارد، گفت: مستاجران املاک وقفی در جهت اجرای نیات واقفین خیراندیش اجاره سالانه خود را پرداخت کنند.

*ادارات بهشهر مطالبات موقوفات را پرداخت کنند

حامدی معاون فرماندار بهشهر نیز در این جلسه اظهار کرد: اوقاف از ادارات بسیار مهم و حساس است.

وی با بیان اینکه جایگاه وقف در اسلام بسیار بالا است ، افزود: اوقاف جز نهادهایی است که خدمات بسیار خوبی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی به جامعه ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، معاون فرماندار بهشهر اضافه کرد: وقف می‌تواند در جامعه تولید و اشتغال ایجاد کند و به اقتصاد جامعه کمک کند.

معاون فرماندار بهشهر  با تاکید بر اینکه همه مردم و ادارات و نهادها نسبت به وقف حساس باشند و مطالبات وقفی را پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: موضوع مهم اینکه مردم، همه ادارات و نهادها در صدور مجوز و خدمات از اداره اوقاف استعلام بگیرند.

منبع: ايسنا