طرح شهید سلیمانی می تواند به کاهش موارد ابتلا و مدیریت بیماری کرونا منجر شود

آذر 22, 1400
9 بازدید

معاون کل وزارت بهداشت گفت: امروز در حوزه مقابله با کرونا ، قرنطینه سازی بیماران کرونایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در ادامه طرح شهید سلیمانی می تواند منجر به کاهش موارد ابتلا و مدیریت بیماری شود. به گزارش ایسنا، دکتر حریرچی در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید دکتر محمدعلی رهنمون اظهار […]

طرح شهید سلیمانی می تواند به کاهش موارد ابتلا و مدیریت بیماری کرونا منجر شود

معاون کل وزارت بهداشت گفت: امروز در حوزه مقابله با کرونا ، قرنطینه سازی بیماران کرونایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در ادامه طرح شهید سلیمانی می تواند منجر به کاهش موارد ابتلا و مدیریت بیماری شود.

به گزارش ایسنا، دکتر حریرچی در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید دکتر محمدعلی رهنمون اظهار کرد: شهدای والامقام با اعطای جان خود راهی گشودند که ما امروز بتوانیم با وجود تمامی دشمنی ها با اقتدار پیش رویم و این مسیر مجاهدت و راه نورانی همچنان ادامه دارد.

وی با قدردانی از زحمات و خدمات سپاه و بسیج در مقابله با کرونا گفت: همراهی فرماندهان و آحاد پرسنل سپاه و بسیج در شرایطی که ما نیاز به کمک داشتیم به همراه سایر نیروهای مسلح و اقدامات مطلوب و بی بدیلی که در طرح شهید سلیمانی رقم خورد شایسته قدردانی است.

وی افزود : در شرایطی که مراکز معتبر دنیا آمار فوتی های ما در اوایل زمستان را بیش از هزارنفر پیش بینی کرده بودند با اجرای طرح شهید سلیمانی و کنترل هوشمند بحمدا… توانستیم شرایط را مدیریت کنیم.

حریرچی یکی از بهترین عرصه های خدمت در شرایط غیرجنگ را حوزه سلامت دانست و گفت: ادامه خدمت به مردم بویژه محرومان در حوزه سلامت و در شرایطی که در برخی نقاط کشور مشکلاتی در این زمینه وجود دارد می تواند دستاوردها و نتایج مهمی را برای انقلاب و کشور داشته باشد.

براساس گزارش سپاه نیوز، معاون کل وزارت بهداشت  در پایان با تاکید بر اینکه خدمت به فقرا و محرومان در حوزه سلامت باید سرلوحه اقدامات قرار گیرد ادامه داد: امروز ۸.۴ درصد هزینه کشور در حوزه سلامت هزینه می شود که نشان از اهمیت این حوزه دارد ما متاسفانه همچنان پرداخت ها در این حوزه از جانب بیماران زیاد است و این اتفاق برای بخشی از افراد جامعه هزینه های قابل توجهی به همراه دارد .

منبع:ایسنا