طرح انتقال آب تصفیه‌خانه ماملو به فرون‌آباد پاکدشت به بهره‌برداری رسید

آذر 23, 1400
10 بازدید

ایسنا/تهران طرح انتقال آب تصفیه‌خانه ماملو به فرون‌آباد با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرنگار ایسنا، بعد از ظهر پنج شنبه طرح انتقال آب تصفیه‌خانه ماملو به فرون‌آباد با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. مدیر عامل آبفای استان تهران در حاشیه این مراسم اظهار داشت: […]

طرح انتقال آب تصفیه‌خانه ماملو به فرون‌آباد پاکدشت به بهره‌برداری رسید

ایسنا/تهران طرح انتقال آب تصفیه‌خانه ماملو به فرون‌آباد با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا، بعد از ظهر پنج شنبه طرح انتقال آب تصفیه‌خانه ماملو به فرون‌آباد با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مدیر عامل آبفای استان تهران در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این طرح با هدف ارتقای کمی و کیفی آب شرب شهرستان پاکدشت افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

محمدرضا بختیاری ادامه داد: این طرح با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد افتتاح شده که از محل اعتبارهای عمرانی و درآمدهایجاری شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران تأمین شده است.

وی اضافه کرد: در این طرح علاوه بر اصلاح و توسعه ۱۰ کیلومتر از شبکه آب‌رسانی، چهار کیلومتر لوله‌گذاری چدن داکتیل در قطرهای ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی‌متری به روش لوله‌رانی انجام شده است که برای مقاوم پذیر بودن، داخل لوله‌ای به قطر ۱۲۰۰ میلی‌متر جای‌گذاری شده‌اند.

بختیاری افزود: پس از این‌که فاز دوم تصفیه‌خانه هفتم سد ماملورا راه‌اندازی کنیم روستاهای فرون‌آباد هم از آب ماملو برخوردار خواهند شد.

انتهای پیام