طرحی برای خانه دار کردن ایتام روستایی

آذر 22, 1400
9 بازدید

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری با اشاره به طرح این معاونت برای خانه‌دار کردن ایتام روستایی گفت: دولت نیز در این زمینه حرکت خوبی را به عنوان کمک بلاعوض پیش‌بینی کرده و در بودجه ۱۴۰۰ نیز این رقم آمده و از سایر منابع دولت هم کمک بگیریم. به گزارش ایسنا، دکتر امید در […]

طرحی برای خانه دار کردن ایتام روستایی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری با اشاره به طرح این معاونت برای خانه‌دار کردن ایتام روستایی گفت: دولت نیز در این زمینه حرکت خوبی را به عنوان کمک بلاعوض پیش‌بینی کرده و در بودجه ۱۴۰۰ نیز این رقم آمده و از سایر منابع دولت هم کمک بگیریم.

به گزارش ایسنا، دکتر امید در جلسه ستاد هماهنگی گلریزان ملی بیان کرد: یکی از اموری که با همکاری رئیس کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور در حال نهایی شدن است و ان‌شاءالله هفته آینده بتوانیم تفاهم نامه آن را امضا کنیم، بخش خانه‌دار کردن ایتام روستایی است. دراین طرح برای تمام روستائیانی که یتیم بوده و در روستا ساکن هستند پویش خاصی طراحی می شود.

امید یادآور شد: دولت نیز در این زمینه حرکت خوبی را به عنوان کمک بلاعوض پیش‌بینی کرده و در بودجه ۱۴۰۰ نیز این رقم آمده و از سایر منابع دولت هم کمک بگیریم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری ادامه داد: نهادهای حاکمیتی، هم ستاد اجرایی فرمان امام و هم مهندس فتاح همراهی خوبی در این طرح داشته و دارند.

وی گفت: سازمان بهزیستی و مجموعه کمیته امداد نیز از منابع خود کمک گیرند و اگر دولت هم کمک کند،حرکتی انجام میشود که ۳۲ هزار واحد مسکونی در روستاها صرفا برای ایتام روستایی ساخته شوند.

منبع:ایسنا