طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور/ میزان اقامت افزایش یافت

آذر 4, 1400
14 بازدید

معاون گردشگری و رئیس ستاد خدمات سفر کشور با اشاره به اینکه طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور است، گفت: متوسط ساعات اقامت در این شهرستان از شش ساعت به دو شبانه روز رسیده است. به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ولی تیموری، معاون رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس ستاد […]

طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور/ میزان اقامت افزایش یافت
معاون گردشگری و رئیس ستاد خدمات سفر کشور با اشاره به اینکه طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور است، گفت: متوسط ساعات اقامت در این شهرستان از شش ساعت به دو شبانه روز رسیده است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ولی تیموری، معاون رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس ستاد خدمات سفر کشور، شب گذشته ۵ فروردین، از شهرستان طبس بازدید کرد و از نزدیک در جریان ارائه خدمات سفر به مسافران نوروزی قرار گرفت.

تیموری در این بازدید با اشاره به اینکه طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور است، افزود: متوسط ساعات اقامت در این شهرستان از شش ساعت به دو شبانه روز رسیده است.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های پذیرایی و اقامت مناسبی در شهرستان‌های خراسان جنوبی فراهم شده است، بیان کرد: مسافران با جدی گرفتن هشدارهای مدیریت بحران سفر ایمن را در پیش بگیرند.

رئیس ستاد خدمات سفر کشور با بیان اینکه ستادهای خدمات سفر آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران را دارند، خاطرنشان کرد: باید تمام تمهیدات لازم در خصوص اطلاع رسانی و ارائه خدمات به مسافران اندیشیده شود.

در این بازدید خلیلی، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه طبس، مدیرکل نظارت و ارزیابی بر خدمات گردشگری کشور، مدیرکل و معاون گردشگری خراسان جنوبی حضور داشتند و از تاسیسات خدمات رسان به مسافرین نوروزی سرکشی شد و مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار گرفت.