ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت های قانون و منابع ملی در راستای تکمیل پروژه بیمارستان الهادی

مهر 18, 1400
23 بازدید

 استاندار قم بر ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت های قانون و منابع ملی در راستای تکمیل پروژه بیمارستان الهادی تاکید کرد. دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ای پیرامون تعیین تکلیف پروژه بیمارستان الهادی که در استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت تبدیل تهدید ها به فرصت، اظهار کرد: در ایام […]

 ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت های قانون و منابع ملی در راستای تکمیل پروژه بیمارستان الهادی

 استاندار قم بر ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت های قانون و منابع ملی در راستای تکمیل پروژه بیمارستان الهادی تاکید کرد.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ای پیرامون تعیین تکلیف پروژه بیمارستان الهادی که در استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت تبدیل تهدید ها به فرصت، اظهار کرد: در ایام شیوع ویروس کرونا پروژه های بیمارستانی مهمی در قم تکمیل و به بهره برداری رسید و درصدد هستیم تا پروژه بیمارستان الهادی نیز که با اهتمام مرحوم آیت الله مشکینی بنیان گذاری شد، به مدار درمان وارد شود.

استاندار قم بر لزوم تکمیل این پروژه در چارچوب قوانین و مقررات بیمارستانی تاکید و اضافه کرد: تعامل و هماهنگی خوبی بین دستگاه های متولی در مورد این پروژه وجود دارد.

وی به تفاهم نامه فی ما بین اداره کل اوقاف و امور خیریه و مرکز خدمات حوزه های علمیه بعنوان بهره بردار این بیمارستان در زمینه واگذاری زمین اشاره کرد و گفت: جهت تکمیل ساختمان این بیمارستان می توانیم از ظرفیت های ملی و منابع فرا استانی استفاده کرد.

سرمست با تاکید بر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی در زمینه تاسیس دی کلینیک عمومی در محل بیمارستان الهادی، ادامه داد: هدف و اولویت اصلی راه اندازی این بیمارستان است که در ادامه می توان بخش های درمانی تخصصی به بیمارستان افزود.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی فراتر از تکالیف سازمانی و در راستای توسعه متوازن خدمات درمانی در مناطق محروم تمام توان خود را بکار برد.

گفتنی است این بیمارستان با 9000 متر عرصه و 13000 متر زیر بنای نیمه تمام که توسط مرحوم آیت الله مشکینی وقف ارائه خدمات درمانی به عموم مردم شد.

منبع: ايسنا