ضرورت ایجاد ایستگاه دائمی مدیریت بحران در دو فرودگاه گلستان

مهر 7, 1400
58 بازدید

 استاندار گلستان گفت: از ۱۳ اقلیم، ۸ اقلیم در گلستان وجود دارد که این مسئله در کنار فرصت ها، تهدیداتی در بحث حوادث برای استان دارد؛ به همین دلیل نیازمند ایستگاه دائمی مدیریت بحران در فرودگاه های گرگان و کلاله هستیم. هادی حق شناس عصر امروز (چهارشنبه هفتم مهرماه) در نشست با آتش نشانان استان […]

ضرورت ایجاد ایستگاه دائمی مدیریت بحران در دو فرودگاه گلستان

 استاندار گلستان گفت: از ۱۳ اقلیم، ۸ اقلیم در گلستان وجود دارد که این مسئله در کنار فرصت ها، تهدیداتی در بحث حوادث برای استان دارد؛ به همین دلیل نیازمند ایستگاه دائمی مدیریت بحران در فرودگاه های گرگان و کلاله هستیم.

هادی حق شناس عصر امروز (چهارشنبه هفتم مهرماه) در نشست با آتش نشانان استان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی، اظهار کرد: امکانات در کنار عشق آتش نشانان نقش تأثیرگذاری در تسریع در اطفا حریق دارد.

وی بیان کرد: بی تردید انگیزه و عشق و ایثار آتش نشانان در خدمت رسانی آنان موثری است اما امکانات نقش تأثیرگذاری در اطفا حریق آن هم در ساعات اولیه آتش سوزی دارد.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: تقریباً هر ۲ ماه یکبار شاهد بحران و حادثه ای طبیعی در استان هستیم و گلستان بعد از فارس بیشتر تعداد آتش سوزی را در طول سال دارد.

وی گفت: پارک ملی گلستان با وسعت ۹۰ هزار هکتار یکی از ذخایر زیست کره محسوب می شود و تلاش کردیم زمینه تجهیز ۱۵ روستای اطراف این پارک را به مراکز آتش نشانی فراهم کنیم.

حق شناس بیان کرد: در جریان آتش سوزی درازنو امکانات و تجهیزاتی را از رییس سازمان مدیریت بحران کشور درخواست کردیم که با جذب این تجهیزات امیدواریم روند مدیریت بحران در استان تسریع شود.

منبع: ايسنا