صعود ووندروسوا و بنچیچ به فینال تنیس زنان المپیک/ دیدار سخت برای جوکوویچ

مرداد 23, 1400
59 بازدید

فینالیست های تنیس زنان المپیک توکیو مشخص شدند و در بخش مردان نیز نواک جوکوویچ به طلا نزدیک تر شد.  به نقل از گاردین، مارکتا ووندروسوا و بلیندا بنچیچ به فینال تنیس زنان المپیک راه یافتند تا برای مدال طلای انفرادی تنیس زنان رقابت کنند. وندروسووا که نائومی اوساکا را شکست داده است در دور […]

صعود ووندروسوا و بنچیچ به فینال تنیس زنان المپیک/ دیدار سخت برای جوکوویچ

فینالیست های تنیس زنان المپیک توکیو مشخص شدند و در بخش مردان نیز نواک جوکوویچ به طلا نزدیک تر شد.

 به نقل از گاردین، مارکتا ووندروسوا و بلیندا بنچیچ به فینال تنیس زنان المپیک راه یافتند تا برای مدال طلای انفرادی تنیس زنان رقابت کنند. وندروسووا که نائومی اوساکا را شکست داده است در دور سوم نیز با پشت سر گذاشتن الینا سویتولینا به پیروزی های بزرگ خود ادامه داد.

ووندروسووا اهل جمهوری چک، گفت: من فکر می کردم که دو یا سه مسابقه عالی باشم و سپس نائومی را شکست دادم. الان شاید حتی می توانم بهتر هم باشم. من الان فقط از حضور در فینال خوشحالم. این یک احساس شگفت انگیز است. باورم نمی‌شود شاید بعداً بدانم چکار کردم. این شگفت انگیز است، حتی اگر نقره  بگیرم هم  شگفت آور است و من بسیار افتخار می کنم.

در بخش مردان نیز نواک جوکویچ به دنبال اولین طلای المپیک خود است و توانست کی نیشیکوری از میزبان را حذف کند و در نیمه نهایی باید برابر الکساندر زورف آلمانی قرار گیرد. باید دید کدام یک از این دو تنیس باز مطرح می توانند جواز حضور در فینال تنیس مردان المپیک توکیو را به دست بیاورند.

منبع:ایسنا