صعود خوزستان برای اولین بار به لیگ برتر زیر ۱۷ سال واترپلو کشور

مهر 24, 1400
42 بازدید

 تیم خوزستان برای اولین بار به لیگـ برتر زیر ۱۷سال واترپلو کشور صعود کرد. تیم واترپلو هیات خوزستان امروز (شنبه ۲۴ مهرماه) در دومین بازی خود از سری مسابقات زیر ۱۷ سال کشور به مصاف تیم میرداماد تبریز رفت و در نهایت با تساوی مقابل حریف خود به دلیل تفاضل گل بهتر در جایگاه دوم […]

صعود خوزستان برای اولین بار به لیگ برتر زیر ۱۷ سال واترپلو کشور

 تیم خوزستان برای اولین بار به لیگـ برتر زیر ۱۷سال واترپلو کشور صعود کرد.

تیم واترپلو هیات خوزستان امروز (شنبه ۲۴ مهرماه) در دومین بازی خود از سری مسابقات زیر ۱۷ سال کشور به مصاف تیم میرداماد تبریز رفت و در نهایت با تساوی مقابل حریف خود به دلیل تفاضل گل بهتر در جایگاه دوم گروه خود ایستاد و توانست به عنوان تیم دوم برای اولین بار به مسابقات لیگ برتر زیر ۱۷ سال کشور صعود کرد.

مسابقات واترپلو زیر ۱۷ سال کشور که از روز گذشته (۲۳ مهرماه) به میزبانی استخر آزادی تهران آغاز شده است تا یکم آبان ادامه دارد که تیم هیات شنا خوزستان با ایستادن در جایگاه دومی گروه خود و صعود به لیگ برتر به کار خود در این مسابقات پایان داد.

گفتنی است، ۲۰ تیم در این مسابقات حضور داشتند که ۱۰ تیم به لیگ برتر صعود می‌کنند و ۱۰ تیم دیگر نیز در لیگ دسته یک حضور خواهند یافت.

مسابقات لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور در آبان یا آذرماه سال جاری به صورت متمرکز برگزار می‌شود که هیات شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان نیز درخواست میزبانی خود از این مسابقات را به کمیته فنی فدراسیون ارسال کرد.

منبع: ايسنا