صدور حکم تعطیلی ۱۲ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر در خوزستان

مهر 14, 1400
31 بازدید

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از رسیدگی به پرونده تخلف ۱۳۷ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر استان طی ۶ ماه سال جاری خبر داد. غلامعباس بهرامی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بررسی ۱۳۷ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای از ابتدای سال جاری تاکنون، اظهار […]

صدور حکم تعطیلی ۱۲ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر در خوزستان

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از رسیدگی به پرونده تخلف ۱۳۷ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر استان طی ۶ ماه سال جاری خبر داد.

غلامعباس بهرامی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بررسی ۱۳۷ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای از ابتدای سال جاری تاکنون، اظهار کرد: از این تعداد ۹۵ پرونده در حوزه کالا و ۴۲ پرونده در حوزه مسافر بودند.

وی افزود: در حوزه شرکت‌های حمل و نقل کالا، برای ۱۰ شرکت حکم تعطیلی، ۶۰ شرکت مشمول پرداخت جریمه نقدی، ۵ شرکت تذکر کتبی و ۲۰ شرکت نیز ملزم به رعایت ضوابط و تبرئه شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: در حوزه شرکت‌های حمل و نقل مسافربری نیز ۵ شرکت تذکر کتبی دریافت کردند و ۲۶ شرکت مشمول جریمه نقدی، ۲ شرکت تعطیل و ۹ شرکت تبرئه شدند.

بهرامی‌نیا عنوان کرد: عمده تخلف شرکت‌های حمل و نقل کالا عدم پرداخت کرایه و سوء استفاده از کد پستی و عمده تخلف شرکت‌های حمل و نقل مسافر نیز عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

وی افزود: انتظار داریم به ویژه در بخش مسافری به دلیل حفظ سلامت مسافران، پروتکل‌های بهداشتی به بهترین شکل رعایت شود.

منبع: ايسنا