شیراز نقطه کانونی درگیری تندباد در فارس بود/خسارت‌ها برآورد نشده است

آذر 9, 1400
11 بازدید

عکس دریافتی است. ایسنا/فارس مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اعلام کرد که کلانشهر شیراز بیش از سایر نقاط استان درگیر تندباد و خسارت‌های ناشی از آن شامل شکستن درختان، رها شدن تابلوهای تبلیغاتی، مصدومیت تعدادی شهروند و … شد. رحیم آزادی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: طی روزهای گذشته و پیش از وقوع تندباد در […]

شیراز نقطه کانونی درگیری تندباد در فارس بود/خسارت‌ها برآورد نشده است
عکس دریافتی است.

ایسنا/فارس مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اعلام کرد که کلانشهر شیراز بیش از سایر نقاط استان درگیر تندباد و خسارت‌های ناشی از آن شامل شکستن درختان، رها شدن تابلوهای تبلیغاتی، مصدومیت تعدادی شهروند و … شد.

رحیم آزادی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: طی روزهای گذشته و پیش از وقوع تندباد در سطح شیراز و سایر شهرستان‌های استان، با صدور اطلاعیه‌ای به دستگاه‌های خدمات رسان، امدای و راهداری توصیه‌های لازم برای آماده باش نیروها و استقرار امکانات انجام شد.

او ادامه داد: متاسفانه با آغاز تندباد، شامگاه جمعه ۲۲ اسفند تقریبا بیشترین حادثه در سطح شهرستان به ویژه کلانشهر شیراز با تعداد عملیات بالایی رقم خورد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با اشاره به مصدومیت ۱۸ نفر در شیراز و صدرا در پی وزش باد شدید، عنوان کرد که ۱۴ نفر از مصدومان به صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند و ۴ نفر دیگر در بیمارستان و مراکز درمانی شیراز تحت مراقبت‌های تخصصی درمانی قرار گرفته‌اند.

او همچنین به قطعی و خاموشی ربع ساعت تا دو ساعت در برخی نقاط فارس از جمله شهر جدید صدرا، مرودشت و برخی نقاط شیراز، مانند خیابان‌های معالی‌آباد، همت جنوبی، چهارراه ریشمک، بلوار رحمت و … در پی این تندباد اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مشکل قطعی برق و خاموشی سریع مرتفع شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس همچنین اعلام کرد که خسارت‌های ناشی از این تندباد در حال بررسی و برآورد بوده و هنوز به شکل دقیق میزان ریالی این خسارات احصاء نشده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا