شگفتی کامل شد/ والیبال آرژانتین با شکست برزیل برنز گرفت

مرداد 16, 1400
169 بازدید

تیم ملی والیبال آرژانتین برزیل قدرتمند را به زانو درآورد و مدال برنز المپیک را به نام خود کرد.  دیدار رده‌بندی بازی‌های والیبال المپیک در بخش مردان پیگیری شد که تیم ملی والیبال آرژانتین به مصاف برزیل رفت. آرژانتین که با صعود به جمع چهار تیم برتر المپیک موفق شده بود شگفتی‌سازی کند، توانست برزیل […]

شگفتی کامل شد/ والیبال آرژانتین با شکست برزیل برنز گرفت

تیم ملی والیبال آرژانتین برزیل قدرتمند را به زانو درآورد و مدال برنز المپیک را به نام خود کرد.

 دیدار رده‌بندی بازی‌های والیبال المپیک در بخش مردان پیگیری شد که تیم ملی والیبال آرژانتین به مصاف برزیل رفت. آرژانتین که با صعود به جمع چهار تیم برتر المپیک موفق شده بود شگفتی‌سازی کند، توانست برزیل قدرتمند را در دیدار رده‌بندی شکست دهد تا عنوان سومی این رقابت‌ها را به نام خود کند.
آرژانتین در یک بازی زیبا با نتیجه ۳ بر ۲ برزیل مدعی را شکست داد تا مدال برنز المپیک را به گردن بیاویزد. این دیدار در پنج ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۰ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۳ به سود آرژانتین پایان یافت.
در ست آخر این دیدار درحالی که آرژانتین از برزیل پیش بود، تیم ملی والیبال آرژانتین نتواسنت اختلاف خود را حفظ کند و برزیل نتیجه را برابر ۱۲ کرد. با اشتباه بازیکنان برزیل، آرژانتین توانست این ست و بازی را به نام خود کند.
در پایان این ست، بازیکنان برزیل تیم ملی والیبال آرژانتین را تشویق کرده و آرژانتینی‌ها با گریه به استقبال مدال برنز رفتند.
تیم ملی والیبال آرژانتین در این رقابت‌ها عملکرد بسیار خوبی از خود به جای گذاشت و توانست عنوان تیم شگفتی‌ساز این رقابت‌ها را به نام خود کند.
برزیل مقابل روسیه و آرژانتین مقابل فرانسه شکست خوردند تا دو تیم آرژانتین و برزیل برای کسب مدال نقره با یک دیگر به رقابت بپردازند.
به گزارش ایسنا، در فینال المپیک فرانسه  از ساعت ۱۶:۴۵ به وقت ایران به مصاف روسیه می‌رود تا تکلیف قهرمان این رقابت‌ها مشخص شود.
منبع: ايسنا