شکست ننگین آمریکا در طبس، نقطه قوت انقلاب اسلامی بود

آذر 23, 1400
11 بازدید

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: شکست ننگین آمریکا در صحرای طبس در صفحه تاریخ جهان و تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان یک نقطه قوت و تحکیم برای انقلاب اسلامی و به عنوان یک نقطه ذلت و شکست مفتضحانه در تاریخ آمریکا به ثبت رسید. به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی، […]

شکست ننگین آمریکا در طبس، نقطه قوت انقلاب اسلامی بود

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: شکست ننگین آمریکا در صحرای طبس در صفحه تاریخ جهان و تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان یک نقطه قوت و تحکیم برای انقلاب اسلامی و به عنوان یک نقطه ذلت و شکست مفتضحانه در تاریخ آمریکا به ثبت رسید.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی، امروز ۵ اردیبهشت، در مراسم گرامیداشت سالگرد واقعه پنجم اردیبهشت شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس اظهار کرد: هر جا قتل، غارت و خونریزی روی کره زمین بوده یک طرف آن آمریکاست که یا کانون فتنه بوده یا در آن حضور داشته است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: حدود 130 سال طول کشید تا آمریکا شکل گرفت بعد از آن یا هر سال یا یک سال در میان یا هر چهار سال، یکسره این کشور در حال جنگ و خونریزی بوده و اکنون هم اینگونه است.

وی خاطرنشان کرد: ما صحرای طبس را مقدس می‌دانیم به دلیل اینکه ماموران الهی به فرمان خدا و فرموده حضرت امام خمینی(ره) شن‌های این صحرا بلایی به سر آمریکایی‌ها آوردند که اشک رئیس جمهور وقت این کشور را درآوردند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ادامه داد: شکست ننگین آمریکا در صحرای طبس در صفحه تاریخ جهان و تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان یک نقطه قوت و تحکیم برای انقلاب اسلامی و به عنوان یک نقطه ذلت و شکست مفتضحانه در تاریخ آمریکا به ثبت رسید.

شکارچی اظهار کرد: همه دشمنان اسلام از جمله آمریکا و عربستان سعودی که از همان زمان پشتیبان آمریکایی‌ها بوده و در مقابل جمهوری اسلامی صف آرایی کرده بودند، غافل از این بودند که در چهار دهه انقلاب اسلامی با همه مشکلات، توطئه‌ها و مرگ‌های پی در پی که یکی از آنها برای سقوط یک کشور و نظام کافی است، انقلاب اسلامی پله‌های ترقی و اقتدار را طی می‌کند و آمریکای جنایتکار شیب سقوط را پشت سر می‌گذارد.

وی با بیان اینکه امروز بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، ذلت آمریکا و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در منطقه و جهان می‌بینیم، افزود: نباید تحت تاثیر جنگ روانی و عملیات روانی دشمن قرار بگیریم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ادامه داد: امروز ابزار رسانه‌ای جهان در اختیار دشمنان ما است لذا هر خوبی را به عنوان بد و هر بدی را به عنوان خوب تبلیغ می‌کنند و نباید ذهن جوانان مخدوش شود چون ما در اوج قدرت و دشمنان در پایین ترین درجه ذلت و فضاحت هستند.

شکارچی گفت: خصلت آمریکای جنایتکار و تروریسم پرور، قتل، خونریزی، ناامنی و آدم کشی در کره زمین است و چه نکبت بار، مضحک و خنده آور است که این کشور خود را حامی حقوق بشر معرفی می‌کند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در تمامی عرصه ها و صحنه ها پیروز است، اظهار کرد: ما هیچ وقت جبهه تدافعی در مقابل آمریکا نداریم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: بنا به فرموده مقام معطم رهبری در گام دوم، انقلاب را تثبیت کرده و آن را توسعه دادیم، فرهنگ انقلاب را به منطقه صادر کردیم، بسیجیان سلحشور عالم شکل گرفته و امروز یا پیشانی بندهای یا زهرا(س) و یا حسین(ع) در مقابل دشمنان اسلام ناب، صف آرایی کرده‌اند و نیازی هم به کمک ما ندارند.

شکارچی به واقعه پنجم اردیبهشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس اشاره کرد و ادامه داد: خدا را شاکریم که این فرصت موجب شد حقانیت نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشیم.

وی با بیان اینکه آمریکا قدرت پوشالی است که هیمنه‌اش در پنجم اردیبهشت سال ۵۹ شکسته شد، خاطرنشان کرد: امروز هزاران شهید حججی به عنوان دشمنان درجه یک آمریکای جنایتکار حضور دارند که با وجود این نیروها به مراتب قوی تر از اول انقلاب هستیم.

انتهای پیام