شکست شیما صفایی در آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک

آذر 4, 1400
10 بازدید

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران مسابقات انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه را با شکست آغاز کرد. به گزارش ایسنا، رقابت‌های تنیس روی میز انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه از امروز (پنج‌شنبه) به میزبانی دوحه آغاز شد و ملی‌پوشان ایران به مصاف حریف خود رفتند. شیما صفایی با رنکینگ ۵۳۷ در اولین مسابقه مقابل […]

شکست شیما صفایی در آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران مسابقات انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه را با شکست آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های تنیس روی میز انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه از امروز (پنج‌شنبه) به میزبانی دوحه آغاز شد و ملی‌پوشان ایران به مصاف حریف خود رفتند.

شیما صفایی با رنکینگ ۵۳۷ در اولین مسابقه مقابل آناستازیا لاوروا از قزاقستان با رنکینگ ۱۶۶ به میدان رفت و با نتیجه چهار بر دو شکست خورد.

او نتیجه گیم اول را ۵ بر ۱۱ واگذار کرد، در گیم دوم و سوم با نتایج ۱۳ بر ۱۱  و ۱۲ بر ۱۰ به پیروزی رسید. در گیم چهارم، پنجم و ششم به ترتیب ۷ بر ۱۱ و ۷ بر ۱۱ و ۹ بر ۱۱ شکست خورد.

مسابقات انتخابی المپیک در آسیای میانه از ۲۸ تا ۳۰ اسفند برگزار می‌شود که از ایران ندا شهسواری، شیما صفایی، نیما و نوشاد عالمیان اعزام شده‌اند. در این مسابقات یک سهمیه المپیک توزیع می‌شود که شهسواری در دو دوره قبلی سهمیه زنان را کسب کرده بود.

منبع:ایسنا