شکستی دیگر برای شاگردان هنگام‌پور

آذر 29, 1400
85 بازدید

تیم بسکتبال سپاهان اصفهان موفق شد در هفته دهم لیگ برتر، از سد صنایع هرمزگان عبور کند. به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (شنبه) ۲۷ آذر ۱۴۰۰، تیم‌های صنایع هرمزگان و سپاهان اصفهان از گروه ب مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، اصفهانی‌ها موفق به […]

شکستی دیگر برای شاگردان هنگام‌پور

تیم بسکتبال سپاهان اصفهان موفق شد در هفته دهم لیگ برتر، از سد صنایع هرمزگان عبور کند.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (شنبه) ۲۷ آذر ۱۴۰۰، تیم‌های صنایع هرمزگان و سپاهان اصفهان از گروه ب مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، اصفهانی‌ها موفق به کسب پیروزی شدند.

این دیدار از ساعت ۱۵ امروز در سالن بسکتبال آزادی آغاز و با نتیجه ۷۵ – ۸۲ به سود اصفهانی‌های لیگ پایان یافت.

سپاهان کوارترهای اول، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج ۱۲-۱۴، ۲۳-۲۴ و ۱۵-۲۵ با برتری پشت سر گذاشت و تنها در کوارتر دوم با نتیجه ۲۵-۱۹ شکست خورد تا در مجموع چهار کوارتر برنده بازی شود.

در انتهای این بازی «کیریلو فسنکو» سنتر تیم صنایع هرمزگان با کسب ۱۲ امتیاز ۱۴ ریباند و ۲ پاس گل ضمن ثبت دبل دبل، با تأثیرگذاری ۲۲ بهترین بازیکن زمین شد ولی نتوانست مانع شکست تیم خود شود.

عماد سلمانی گارد تیم سپاهان نیز با کسب ۱۸ امتیاز برای اصفهانی‌ها، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد. بهترین بازیکن سپاهان اما پیام کیانی با تأثیرگذاری ۲۰ بود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , ,