شکارچیان خرگوش وحشی در همدان به دام قانون افتادند

شهریور 14, 1400
31 بازدید

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان همدان گفت: دو نفر متخلف شکار و صید که اقدام به شکار پنج سر خرگوش وحشی در همدان کرده بودند توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان همدان دستگیر و به مقام قضائی معرفی شدند.  به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، مجید شعبانلو با […]

شکارچیان خرگوش وحشی در همدان به دام قانون افتادند

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان همدان گفت: دو نفر متخلف شکار و صید که اقدام به شکار پنج سر خرگوش وحشی در همدان کرده بودند توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان همدان دستگیر و به مقام قضائی معرفی شدند.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، مجید شعبانلو با اعلام این خبر بیان کرد: طی گزارشی که به دست یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رسید، با گشت و بازرسی مناطق آزاد همدان، موفق به شناسایی دو نفر متخلف شکار و صید که اقدام به شکار خرگوش کرده بودند شدیم.

وی افزود: این افراد با احساس خطر نسبت به حضور یگان حفاظت محیط زیست، در یک گاوداری در بخش قهاوند پناه گرفته بودند که با هماهنگی قبلی و دستور مقام قضائی به منظور حکم ورود یگان حفاظت محیط زیست همدان به گاوداری، دستگیر شدند.

شعبانلو با بیان اینکه از این افراد پنج لاشه خرگوش شامل چهار خرگوش نر و یک خرگوش ماده، یک سلاح شکاری ساچمه‌زنی و 10 فشنگ ساچمه‌زنی کشف و ضبط شد، گفت: این افراد در تاریکی شب اقدام به شکار کرده بودند که در نهایت برای صدور رأی به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع: ايسنا