شورای شهر مشهد: به شفافیت و تحقق اتاق شیشه‌ای پایبندیم

مرداد 17, 1400
46 بازدید

  شورای اسلامی شهر مشهد همزمان با هفدهم مرداد ماه بر پایبندی بر شفافیت و تحقق اتاق شیشه‌ای به عنوان اصلی اساسی در تمام ارکان و امور کاری مدیریت شهری مشهد تأکید کرد. در پیام شورای اسلامی شهر مشهد به مناسبت روز خبرنگار امده است: «جامعه پویا، بانشاط و مشارکت جو همواره به رکن شفافیت، […]

شورای شهر مشهد: به شفافیت و تحقق اتاق شیشه‌ای پایبندیم

  شورای اسلامی شهر مشهد همزمان با هفدهم مرداد ماه بر پایبندی بر شفافیت و تحقق اتاق شیشه‌ای به عنوان اصلی اساسی در تمام ارکان و امور کاری مدیریت شهری مشهد تأکید کرد.

در پیام شورای اسلامی شهر مشهد به مناسبت روز خبرنگار امده است:

«جامعه پویا، بانشاط و مشارکت جو همواره به رکن شفافیت، آگاه‌سازی و اطلاعات صادقانه، مجهز و پایبند است. از این رو، اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه و تلاش برای شفافیت هرچه بیشتر، رسالتی بس خطیر و وظیفه‌ای گریز ناپذیر برای اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم است.

ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تکیه بر اصل تعامل و همکاری و تاکید بر لزوم تقویت ارتباط با رسانه‌ها و خبرنگاران، به‌منظور تحقق بیش از پیش اتاق شیشه‌ای و شفافیت هرچه بیشتر در تمام ارکان و امور کاری مدیریت شهری مشهدالرضا(ع)، کلانشهر برکت و کرامت، پایبند و مقید به این اصل اساسی خواهد بود.

ضمن گرامیداشت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت خبرنگار گرانقدر محمود صارمی و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار به همه بزرگوارانی که با تحمل دشواری‌های فراوان در مسیر آگاهی‌بخشی جامعه گام برمی‌دارند تا موجبات اعتلاء ایران اسلامی و به‌ویژه مشهدالرضا(ع) را به ارمغان آورند، امیدواریم در دوره جدید خدمت به زائران و مجاوران بارگاه قدسی رضوی، از همراهی و حمایت‌های تمامی اصحاب رسانه و آنان که دغدغه آگاه‌سازی جامعه را دارند بهره‌مند باشیم».

منبع: ايسنا