شهید مدافع سلامت بوشهری به آغوش خاک سپرده شد

مرداد 21, 1400
2 بازدید

 یازدهمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر در جبهه مبارزه با کرونا امروز در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر در میان حزن و اندوه همگان تا جایگاه ابدیش بدرقه شد. نصرالله ماهینی ۵۲ ساله از زحمت‌کشان بخش درمان در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر بود که پس از مدتی بیماری کرونا و دست و پنجه نرم کردن با […]

شهید مدافع سلامت بوشهری به آغوش خاک سپرده شد

 یازدهمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر در جبهه مبارزه با کرونا امروز در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر در میان حزن و اندوه همگان تا جایگاه ابدیش بدرقه شد.

نصرالله ماهینی ۵۲ ساله از زحمت‌کشان بخش درمان در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر بود که پس از مدتی بیماری کرونا و دست و پنجه نرم کردن با این ویروس منحوس آسمانی شد و امروز پیکر پاکش از محل خدمتش در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس تا بهشت صادق بوشهر تشییع و تدفین شد.

مشاور اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این مراسم گفت: جولان این بیماری و بحران آن روزبه‌روز عزیزان و بزرگانی را از ما می‌گیرد و افزایش موارد بیماری و خستگی ناشی از تلاش‌هایی که در بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد کادر درمان را خسته کرده است.

دکتر امیرحسین دارابی اضافه کرد: شهید ماهینی از عزیزانی بود که در بخش‌های کرونا فعالیت می‌کرد و امثال او فراوان هستند که در بخش‌های مختلف از هیچ تلاشی برای بهبودی سلامت مردم دریغ نمی‌کنند.

وی همچنین گفت: پیک پنجم بیماری کرونا یک پیک طولانی از لحاظ زمانی و افزایش موارد بیماران و بستری‌ها بود به طوری که روزانه ۸۰۰ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌ها بستری می‌شوند.

دکتر دارابی بابیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا امکان مراقبت از همه بیماران میسر باشد افزود: اما افزایش موارد بیماری باعث خستگی همکاران ما در کادر درمان شده است.

منبع: ايسنا