شهرداری همدان-مس کرمان/ شهرداریچی‌ها به دنبال حفظ ثبات

آذر 2, 1400
13 بازدید

ایسنا/همدان تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته هفتم لیگ یک فوتبال کشور امروز عصر در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به مصاف مس کرمان می‌رود. به گزارش ایسنا، از سری رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور و در هفته هفتم آن، شاگردان رضا طلایی منش در یک جدال حساس و خانگی از ساعت ۱۴:۱۵ به مصاف مس […]

شهرداری همدان-مس کرمان/ شهرداریچی‌ها به دنبال حفظ ثبات 

ایسنا/همدان تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته هفتم لیگ یک فوتبال کشور امروز عصر در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به مصاف مس کرمان می‌رود.

به گزارش ایسنا، از سری رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور و در هفته هفتم آن، شاگردان رضا طلایی منش در یک جدال حساس و خانگی از ساعت ۱۴:۱۵ به مصاف مس کرمان رده هشتمی می‌روند.

شهرداریچی‌ها در این بازی مشکی‌پوش خواهند بود و مسی‌ها با لباس نارنجی رنگ حاضر خواهند شد. این دیدار به صورت زنده از شبکه استانی همدان پخش خواهد شد و حضور تماشاگران در ورزشگاه بنا به دستور ستاد ملی کرونا در ورزش و سازمان لیگ ممنوع است.

هر دو تیم شهرداری همدان و مس کرمان در هفته ششم موفق به کسب تساوی شدند و برای حفظ ثبات در میانه بالای جدول نیاز به کسب سه امتیاز این بازی دارند. این بازی برای فرزاد حسین‌خانی سرمربی جوان مسی‌ها بسیار حیاتی محسوب می‌شود زیرا در پی کسب نتایج نه‌چندان مطلوبی که با مس کرمان داشته است در لبه پرتگاه قرار دارد و شاید آخرین فرصت او برای اثبات شایستگی‌های فنی‌اش باشد.

از آن طرف رضا طلایی منش با انبوهی از تجربه، چشم انتظار درخشش مجدد ستاره خود یعنی محمد صابری زاده مرد اول و سنگربان شهرداریچی‌هاست و در پی تداوم روند موفقیت آمیز تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ یک است.

نماینده شایسته استان همدان در لیگ یک فوتبال کشور در عین ناباوری همگان، تاکنون در قامت یک مدعی ظاهر شده است که حتی خوش‌بین‌ترین کارشناسان فوتبال هم انتظار چنین درخششی از تیم بومی و پرتلاش شهرداری همدان نداشتند.

شهرداریچی‌ها تاکنون با انجام ۶ بازی و کسب ۳ برد و ۳ تساوی و تفاضل گل ۸ و نهایتاً ۱۲ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی مسابقات لیگ یک قرار دارند و به همراه ملوان بندرانزلی دو تیم بدون شکست لیگ یک فوتبال کشور محسوب می‌شوند.

از نکات جالب و قابل توجهی که می‌توان به آن اشاره کرد گل نخوردن شهرداری همدان در تمام این ۶ بازی است؛ به عبارتی تیم فوتبال شهرداری همدان تنها تیم لیگ یک فوتبال کشور محسوب می‌شود که از مجموع ۶ بازی، موفق به ثبت ۶ کلین شیت شده است. همچنین تیم فوتبال شهرداری همدان با توجه به آمار گل های زده و دریافتی بهترین خط دفاعی و تهاجمی لیگ یک را در اختیار دارد.

احمد محمدی داوری این دیدار را برعهده دارد و حمید نادری، مهدی صناعی و سجاد یاری کمک های او در امر قضاوت خواهند بود و مجید شمس ناظر داوران این مسابقه است.

انتهای پیام