شناسایی 18 نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در خصوص کرونا

آذر 2, 1400
13 بازدید

ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از شناسایی 18 نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی در رابطه با بیماری کرونا خبرداد. شهرام کرمی بااشاره به شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: به منظور قطع زنجیره بیماری کرونا در استان همه دستگاه های ذیربط ملزم به اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا در […]

شناسایی 18 نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در خصوص کرونا

ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از شناسایی 18 نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی در رابطه با بیماری کرونا خبرداد.

شهرام کرمی بااشاره به شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: به منظور قطع زنجیره بیماری کرونا در استان همه دستگاه های ذیربط ملزم به اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا در استان مانند طرح فاصله گذاری اجتماعی هستند.

وی در ادامه به نقش مهم ضابطین دستگاه قضایی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هم اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را از هفته های گذشته در 31 نقطه استان آغاز کرده و تاکنون نیز اقدام به پایش 235 هزار و 44 خودرو کرده است.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد:  از این تعداد خودرو 16 هزار و 991 خودرو به علت بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی به شهرهای مبدا عودت داده شدند.

وی بابیان اینکه در راستای اجرای این طرح روی 948 خودرو متخلف هم اعمال قانون شد، عنوان کرد: 330 خودرو نیز توقیف شد.

کرمی در بخش دیگری از سخنانش از کشف دو میلیون و 471 هزار و 984 مورد اقلام بهداشتی احتکار شده در کرمانشاه خبرداد و گفت: همچنین با 712 واحد متخلف هم در این مدت برخورد و 60 نفر هم دستگیر شدند.

وی در ادامه اعلام کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در این مدت شناسایی تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی بود که 18 نفر در این مدت شناسایی شدند.

منبع:ایسنا