شمخانی به نمایندگی از رئیس‌جمهور به خوزستان می‌آید

آذر 4, 1400
10 بازدید

دبیر شورای عالی امنیت ملی به نمایندگی از رئیس جمهور به منظور بررسی روند اقدامات مدیریتی و امدادی و نیز بررسی مشکلات مردم شهرهای سیل زده به استان خوزستان سفر می‌کند. به گزارش ایسنا، رئیس جمهور در پی وقوع سیل در برخی از شهرهای کشور با صدور دستورالعملی وزارتخانه‌ها، سازمان برنامه و بودجه و دستگاه‌های […]

شمخانی به نمایندگی از رئیس‌جمهور به خوزستان می‌آید
دبیر شورای عالی امنیت ملی به نمایندگی از رئیس جمهور به منظور بررسی روند اقدامات مدیریتی و امدادی و نیز بررسی مشکلات مردم شهرهای سیل زده به استان خوزستان سفر می‌کند.
به گزارش ایسنا، رئیس جمهور در پی وقوع سیل در برخی از شهرهای کشور با صدور دستورالعملی وزارتخانه‌ها، سازمان برنامه و بودجه و دستگاه‌های مسئول را موظف کرده است تا با تشکیل یک کارگروه، ضمن هماهنگی بیشتر، تلاش‌های خود را برای حل کامل بحران و ارزیابی خسارت‌های وارده مضاعف کرده و پیشنهادات عملیاتی خود را برای طرح در جلسه چهارشنبه هیأت دولت ارائه کنند.

روحانی همچنین امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف و ارتباط  ویدئو کنفرانسی با استانداران استان های درگیر با حادثه سیل برگزار شد، بر لزوم تخلیه هرچه سریعتر آب از شهرهای سیل زده تاکید کرد.