شرکت توزیع برق پلدختر ۱۵ میلیارد از مشترکین طلب دارد

آذر 4, 1400
11 بازدید

ایسنا/لرستان مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت: شرکت توزیع برق شهرستان ۱۵ میلیارد از مشترکین طلب دارد. محمدطاها متش‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شرکت توزیع برق پلدختر ۱۵ میلیارد تومان از مشترکین طلب دارد که بیشتر میزان به مشترکین خانگی تعلق دارد. وی تصریح کرد: از این میزان شرکت توزیع برق ۷.۵ میلیارد از […]

شرکت توزیع برق پلدختر ۱۵ میلیارد از مشترکین طلب دارد

ایسنا/لرستان مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت: شرکت توزیع برق شهرستان ۱۵ میلیارد از مشترکین طلب دارد.

محمدطاها متش‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شرکت توزیع برق پلدختر ۱۵ میلیارد تومان از مشترکین طلب دارد که بیشتر میزان به مشترکین خانگی تعلق دارد.

وی تصریح کرد: از این میزان شرکت توزیع برق ۷.۵ میلیارد از مشترکین خانگی، سه میلیارد از مشترکین کشاورزی، ۱.۵ میلیارد از مشترکین صنعتی، دو میلیارد از مشترکین عمومی و یک میلیارد از سایر مشترکین طلب دارد.

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر خاطرنشان کرد: ماموریت شرکت توزیع برق تأمین برق مطمئن و پایدار است که تمام تلاش ما این است که این ماموریت به بهترین وجه انجام شود.

این مسئول با تاکید بر  نقش رسانه ها  در آگاه سازی و فرهنگ سازی رسانه های استان با برقراری ارتباط دو سویه، مطالبات شرکت را از مردم طلب کنند و در راه  فرهنگ‌سازی درست مصرف کردن گام بردارند و از طرفی هم اگر مردم مشکلاتی دارند منعکس کنند.

متش‌پور یادآور شد: اگر شرکت توزیع برق استان خدماتی را به همه ارائه می‌کند از طریق پول برقی بوده که از سوی اقشار متوسط به پایین پرداخت می‌شود است، انتظار این است که وصول مطالبات را داشته باشیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه بدهیم.

منبع:ایسنا