شرط لازم برای بازگشایی مدارس رعایت پروتکل‌های بهداشتی است

مهر 10, 1400
27 بازدید

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: شرط لازم برای بازگشایی مدارس رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جانب فرهنگیان و دانش‌آموزان است. دکتر محمدرضا نیکبخت در نشست هماهنگی برنامه واکسیناسیون دانش‌آموزان و فرهنگیان با  مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: برنامه واکسیناسیون دانش آموزان و فرهنگیان از اولویت‌های مد نظر دانشگاه علوم پزشکی لرستان است که […]

شرط لازم برای بازگشایی مدارس رعایت پروتکل‌های بهداشتی است

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: شرط لازم برای بازگشایی مدارس رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جانب فرهنگیان و دانش‌آموزان است.

دکتر محمدرضا نیکبخت در نشست هماهنگی برنامه واکسیناسیون دانش‌آموزان و فرهنگیان با  مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: برنامه واکسیناسیون دانش آموزان و فرهنگیان از اولویت‌های مد نظر دانشگاه علوم پزشکی لرستان است که با همکاری آموزش و پرورش استان لرستان در حال پیگیری بوده که در این مورد زمانبندی های لازم نیز مد نظر قرار دارد.

وی اظهار کرد: از ۹مرداد امسال مرحله یکم واکسیناسیون فرهنگیان آغاز شده است و مرحله دوم واکسینه شدن فرهنگیان نیز از ۸ شهریور آغاز شده که این پروسه همچنان ادامه دارد.

نیکبخت یادآور شد: از ۱ مهر تا ۱۵ آبان باید همگی دانش‌آموزان بین ۱۲ تا ۱۸سال در استان لرستان واکسینه شوند تا قبل از بازگشایی مدارس در ۱۵ آبان حداقل دانش‌آموزان بین ۱۲ تا ۱۸سال همگی یک دز واکسن دریافت کرده باشند.

این مقام مسئول تاکید کرد: شرط لازم برای بازگشایی مدارس رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جانب فرهنگیان و دانش‌آموزان است.

وی گفت: همه دانش‌آموزان و فرهنگیان، کارکنان مدارس، رانندگان سرویس‌ها، خدمتگزاران و والدین دانش‌آموزان باید واکسینه شوند و بدون این شروط کسی حق ورود به مدارس را ندارد.

منبع: ايسنا