شرایط بحرانی کرونا در تمامی شهرهای جنوب غرب خوزستان

مرداد 21, 1400
26 بازدید

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از شرایط بحرانی ابتلا و بستری کرونا در تمامی شهرهای منطقه جنوب غرب خوزستان خبر داد. دکتر شکراله سلمان‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶۹ مورد جدید مثبت قطعی داشته‌ایم که ۲۷۴ نفر از این تعداد در آبادان، ۱۹۷ نفر در خرمشهر و ۱۹۸ نفر در […]

شرایط بحرانی کرونا در تمامی شهرهای جنوب غرب خوزستان

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از شرایط بحرانی ابتلا و بستری کرونا در تمامی شهرهای منطقه جنوب غرب خوزستان خبر داد.

دکتر شکراله سلمان‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶۹ مورد جدید مثبت قطعی داشته‌ایم که ۲۷۴ نفر از این تعداد در آبادان، ۱۹۷ نفر در خرمشهر و ۱۹۸ نفر در شادگان گزارش شده است. ۶۱۴ نفر از موارد جدید شناسایی‌شده، بیماران سرپایی هستند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: آمار مبتلایان و بستری‌شدگان در جنوب غرب خوزستان به سرعت در حال افزایش است و شرایط در تمامی شهرهای منطقه بحرانی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: روز گذشته نیز در جنوب غرب خوزستان ۷۷ نفر بستری شدند و ۵۸ نفر نیز با بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند. متأسفانه در این مدت هفت بیمار فوت شدند که چهار نفر از این تعداد در آبادان و سه نفر در خرمشهر بوده‌اند. در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان‌های جنوب غرب خوزستان ۴۰۴ نفر است.

وی بیان کرد: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تاکنون، ۲۳۲ هزار و ۱۹۸ مورد بوده است که ۱۴ هزار و ۴۱۷ نفر از این تعداد، بستری و ۱۱ هزار و ۶۱۳ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

منبع: ايسنا