شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی کامل تقوا، عبادت و ایثار است

آذر 28, 1400
128 بازدید

ایسنا/لرستان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س)؛ الگوی کامل تقوا، عبادت و ایثار است. حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضلی در مراسم معنوی سوگواری ایام فاطمیه که امروز ۲۷ آذرماه در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) سایت مرکزی دانشگاه لرستان برگزار شد، شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) را از جمله کامل‌ترین […]

شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی کامل تقوا، عبادت و ایثار است

ایسنا/لرستان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س)؛ الگوی کامل تقوا، عبادت و ایثار است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضلی در مراسم معنوی سوگواری ایام فاطمیه که امروز ۲۷ آذرماه در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) سایت مرکزی دانشگاه لرستان برگزار شد، شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) را از جمله کامل‌ترین الگوها دانست.

وی تصریح کرد: زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) در همه ابعاد از جمله تقوا، عبادت، ولایت‌مداری، همسرداری و ایثارگری، برای همه ما یک الگوی کامل و جامع است؛ ایثار، فداکاری و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در راه دفاع از مبانی اصیل دینی، برای همه ما درس است.

فاضلی، فرارسیدن سالروز شهادت آیت‌الله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه را گرامی داشت و خاطرنشان کرد: مفهوم وحدت در امت اسلامی براساس آموزه‌های قرآنی است و از هر سخن و رفتاری که مفهوم وحدت در بین مسلمانان را تضعیف کند باید پرهیز کرد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان اضافه کرد: براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، همه وظیفه داریم همواره از وحدت در امت اسلامی و جامعه اسلامی، صیانت کنیم و وحدت حوزه و دانشگاه نیز در راستای مفهوم کلی وحدت در جهان اسلام است؛ زیرا تفرقه و اختلاف‌افکنی، باعث تضعیف قدرت مسلمانان می‌شود.

وی بیان کرد: نگاه به ابعاد مختلف زندگی ائمه اطهار (علیهم السلام) و بزرگان دینی، خود گواه حقانیت آن‌هاست و ما هم وظیفه داریم در هر جایگاهی که هستیم در تقویت و ترویج مبانی و احکام دینی و الگوگیری از این بزرگان، کوشا باشیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,