شبه نظامیان غرب لیبی با نامزدی سیف الاسلام در انتخابات مخالفت کردند

آبان 24, 1400
6 بازدید

شبه نظامیان غرب لیبی با نامزدی سیف الاسلام قذافی در انتخابات مخالفت و تهدید به جنگ کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از العربیه، شبه نظامیان غرب لیبی در بیانیه‌ای اعلام کردند که با نامزدی سیف الاسلام قذافی، پسر معمر قذافی، دیکتاتور مخلوع لیبی در انتخابات ریاست جمهوری مخالفند و مانع نامزدی هر شخصیتی که در […]

شبه نظامیان غرب لیبی با نامزدی سیف الاسلام در انتخابات مخالفت کردند

شبه نظامیان غرب لیبی با نامزدی سیف الاسلام قذافی در انتخابات مخالفت و تهدید به جنگ کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از العربیه، شبه نظامیان غرب لیبی در بیانیه‌ای اعلام کردند که با نامزدی سیف الاسلام قذافی، پسر معمر قذافی، دیکتاتور مخلوع لیبی در انتخابات ریاست جمهوری مخالفند و مانع نامزدی هر شخصیتی که در قتل و آوارگی ملت لیبی دست دارد، خواهند شد.

این شبه نظامیان اعلام کردند که هرگز اجازه باز کردن مراکز انتخاباتی در داخل شهر را نمی‌دهند مگر اینکه انتخابات براساس قوانین برگزار شود.

این شبه نظامیان به لیبیایی‌ها و جامعه بین المللی هشدار دادند که این انتخابات لیبی را به قبل بازمی‌گرداند و نتیجه آن جنگی بی پایان خواهد بود.

همچنین شبه نظامیان عملیات “آتشفشان خشم” در طرابلس نشستی را برگزار کرده و پیش بینی می‌شود که به شبه نظامیان شهرهای الزاویه و الزنتان علیه نامزدی سیف الاسلام قذافی بپیوندند.

کمیسیون انتخابات لیبی یکشنبه از قبول مدارک سیف الاسلام قذافی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری لیبی خبر داد.

منبع:ایسنا