شاید تعطیلی چند روزه با اعمال محدودیت‌های بازدارنده، مفید باشد

مرداد 20, 1400
74 بازدید

 فرماندار ازنا می‌گوید: شاید تعطیلی چند روزه با اعمال محدودیت‌های بازدارنده، مفید باشد. حشمت بهمنی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آمار مبتلایان در این شهرستان سیر صعودی داشته و تا چند روز گذشته روزانه تست بیش از ۷۰ در این شهرستان مثبت می‌شد اما در دو سه روز گذشته آمار مبتلایان کمی کاهشی شده […]

شاید تعطیلی چند روزه با اعمال محدودیت‌های بازدارنده، مفید باشد

 فرماندار ازنا می‌گوید: شاید تعطیلی چند روزه با اعمال محدودیت‌های بازدارنده، مفید باشد.

حشمت بهمنی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آمار مبتلایان در این شهرستان سیر صعودی داشته و تا چند روز گذشته روزانه تست بیش از ۷۰ در این شهرستان مثبت می‌شد اما در دو سه روز گذشته آمار مبتلایان کمی کاهشی شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم این روند پایدار و آمار کرونایی‌ها همچنان کاهشی باشد تا از پیک پنجم هم عبور کنیم.

بهمنی افزود: البته واکسیناسیون می‌تواند به کاهش آمار مبتلایان کمک می‌کند اما همچنان باید فاصله‌گذاری اجتماعی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی رعایت شود.

فرماندار ازنا گفت: شاید تعطیلی چند روزه با اعمال محدودیت‌های زیاد و برخورد با کسانی که محدودیت‌ها را رعایت نمی‌کنند، بتواند مثمرثمر باشد.

وی با بیان اینکه هر زمانی که ویروس کرونا در کشورمان کنترل شده به همت مردم و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بوده، افزود: الان هم از مردم می‌خواهیم که شرایط را درنظر بگیرند، چراکه کرونا در کمین است و دست‌بردار نیست.

بهمنی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۰ بیمار بستری کرونایی داریم و تعدادی هم در منزل بستری هستند، اضافه کرد: در یک ماه گذشته نیز فوت دو نفر بر اثر ابتلا به کرونا در ازنا ثبت شده است.

منبع: ايسنا