شاملی اولین فاتح لیگ برتر هندبال مردان/ سرمربی اسپانیایی تیم ملی تماشاگر مسابقات

مرداد 23, 1400
8 بازدید

تیم شاملی توانست در نخستین دیدار از مسابقات لیگ برتر هندبال مردان مقابل تیم سپاهان نوین به برتری برسد.  نخستین دیدار لیگ برتر هندبال مردان در سال ۱۴۰۰ میان سپاهان نوین و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون انجام شد که تیم شاملی قهرمان فصل قبل توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به برتری برسد و […]

شاملی اولین فاتح لیگ برتر هندبال مردان/ سرمربی اسپانیایی تیم ملی تماشاگر مسابقات

تیم شاملی توانست در نخستین دیدار از مسابقات لیگ برتر هندبال مردان مقابل تیم سپاهان نوین به برتری برسد.

 نخستین دیدار لیگ برتر هندبال مردان در سال ۱۴۰۰ میان سپاهان نوین و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون انجام شد که تیم شاملی قهرمان فصل قبل توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به برتری برسد و اولین پیروز این دوره از رقابت‌ها باشد.

شاگردان محمدرضا رجبی دبیر سابق فدراسیون هندبال و سرمربی تیم هندبال شاملی در نیمه نخست نیز این بازی را با حساب ۱۰ بر ۹ به سود خود پایان دادند.

سی‌وچهارمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان با حضور ۱۰ تیم پاس ناجا قم، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان، ستارگان دشتستان، سپاهان نوین، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، نفت و گاز گچساران، فولاد سپاهان اصفهان، زغال سنگ طبس و رعد پدافند آمل از امروز ۲۳ مرداد آغاز شده است.

مرحله نخست این مسابقات در چهار روز انجام خواهد شد و تیم‌های حاضر در سالن فدراسیون هندبال با هم رقابت خواهند کرد. مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی اسپانیایی تیم ملی هندبال مردان که امروز شنبه ۲۳ مرداد وارد ایران شده است تماشاگر این مسابقات است تا بازیکنان را رصد کند و ملی‌پوشان را بعد از مرحله نخست لیگ برتر به اردوی تیم ملی فراخواند.

 

نتایج و برنامه کامل مسابقات مرحله اول از دور رفت لیگ برتر هندبال مردان:

سپاهان نوین ۲۰ – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۵

ذوب آهن اصفهان – پاس ناجا قم ساعت ۱۴:۰۰

مس کرمان – ستارگان دشتستان ساعت ۱۷:۰۰

یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰:

زغال سنگ طبس – رعد پدافند آمل ساعت ۱۳:۰۰

نفت و گاز گچساران – فولاد سپاهان اصفهان ساعت ۱۶:۰۰

دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰:

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون – پاس ناجا قم ساعت ۱۳:۰۰

مس کرمان –  ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۰۰

سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰:

ستارگان دشتستان – نفت و گاز گچساران ساعت ۱۰:۳۰

رعد پدافند آمل – سپاهان نوین ساعت ۱۳:۱۵

فولاد سپاهان اصفهان – زغال سنگ طبس ساعت ۱۶:۰۰

منبع: ايسنا