سیستان و بلوچستان واجد بیشترین داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در کشور

مرداد 21, 1400
59 بازدید

 همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزشیاران نهضت سواد اموزی و معلمان قرآنی با رقابت ١٤١٥ نفر در شمال و جنوب استان پهناور سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل های بهداشتی امروز یکم مردادماه برگزار شد که این استان از منظر تعداد و کمیت شرکت کنندگان در کشور حائز رتبه اول است. […]

سیستان و بلوچستان واجد بیشترین داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در کشور

 همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزشیاران نهضت سواد اموزی و معلمان قرآنی با رقابت ١٤١٥ نفر در شمال و جنوب استان پهناور سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل های بهداشتی امروز یکم مردادماه برگزار شد که این استان از منظر تعداد و کمیت شرکت کنندگان در کشور حائز رتبه اول است.

رییس مرکز آزمون استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: از مجموع ١٤١٥ شرکت کننده در استان ١٠٧٩ تن را خانمها و ٣٣٦ تن را آقایان تشکیل می دادند.

وی افزود : این آزمون در هشت شهرستان زاهدان ، زابل ، چابهار ، ایرانشهر ، سراوان ، دلگان ، نیکشهر و راسک و در ده حوزه امتحانی در صحت کامل برگزار گردید.

دکتر تاجری تصریح کرد : امسال با توجه به گستردگی استان و شرایط حاد بهداشتی موجود متاثر از کرونا ویروس و در جهت رفاه حال شرکت کنندگان تلاش کردیم به منظور پرهیز از جابجایی داوطلبان گرامی  در جای جای استان این آزمون را برگزار و حوزه های امتحانی را گسترش دهیم .

رییس جهاد دانشگاهی استان از حضور و بازدید برخی فرمانداران و ائمه جمعه، مسوولان آموزش و پرورش استان و روسا و نمایندگان شهرستانی آموزش و پرورش از فرایند برگزاری آزمون قدردانی نمود .

رییس مرکز ازمون استان ضمن قدردانی از استانداری سیستان و بلوچستان ، اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاهها ، آتش نشانی ، اورژانس ، برق منطقه ای و نیروی انتظامی و …..نقش آفرینی ١٣٠ تن از جهادگران دانشگاهی و عوامل اجرایی آزمون را که باعث گردید این آزمون نیز با نظم و برنامه ریزی دقیق و با صحت و آرامش کامل برگزارگردد ستود .

گفتنی است قبول شدگان در این آزمون می توانند همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید همکاری تمام وقت خود را با آموزش وپرورش آغاز کنند .

منبع:ایسنا