سیزدهمین نشست علمی و تخصصی در رواق میقات برگزار می‌شود

مهر 7, 1400
23 بازدید

به مناسبت جشن باشکوه نیمه شعبان و ولادت باسعادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی موعود(عج) سیزدهمین ویژه برنامه نشست علمی و تخصصی در رواق میقات برگزار می‌شود.  به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی حج، به مناسبت جشن باشکوه نیمه شعبان و ولادت باسعادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت […]

سیزدهمین نشست علمی و تخصصی در رواق میقات برگزار می‌شود

به مناسبت جشن باشکوه نیمه شعبان و ولادت باسعادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی موعود(عج) سیزدهمین ویژه برنامه نشست علمی و تخصصی در رواق میقات برگزار می‌شود.

 به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی حج، به مناسبت جشن باشکوه نیمه شعبان و ولادت باسعادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی موعود(عج) سیزدهمین ویژه برنامه نشست علمی و تخصصی در رواق از سوی مدیریت آموزش معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار می‌شود.
در این برنامه حجت‌الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با موضوع انتظارات امام عصر از منتظران، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا فوادیان با موضوع مهدویت و رفع چالش‌های اجتماعی، حجت الاسلام و المسلمین حسن ملایی با موضوع انتخاب صالحان در فرهنگ انتظار، حجت الاسلام و المسمین دکتر امیرمحسن عرفان با موضوع مهدویت، الگوی دینی اتحاد و انسجام مسلمانان به سخنرانی می‌پردازند.
این برنامه روز یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح به صورت زنده در شبکه اینترنتی رواق میقات و شبکه‌های اجتماعی به نشانی revaghemighat.tv، heyatonline.ir/heyat/۳۰۰۳ و live.hajj.ir پخش می‌شود.
منبع:ایسنا