سپاه همواره در مسیر دفاع از آرمان‌های انقلاب گام برداشته است

آذر 22, 1400
8 بازدید

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: سپاه در طول چهل سال عمر انقلاب اسلامی، همواره در مسیر تحقق اهداف انقلاب و دفاع از آرمان‌های آن گام برداشته است. سرهنگ اصحابی در گفت وگو با ایسنا- منطقه گیلان، ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دستور امام راحل، اظهار کرد: سپاه نهادی است که از […]

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: سپاه در طول چهل سال عمر انقلاب اسلامی، همواره در مسیر تحقق اهداف انقلاب و دفاع از آرمان‌های آن گام برداشته است.

سرهنگ اصحابی در گفت وگو با ایسنا- منطقه گیلان، ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دستور امام راحل، اظهار کرد: سپاه نهادی است که از همان بدو انقلاب مسئولیت تأمین امنیت را در عرصه های داخلی بر عهده گرفت.

وی تصریح کرد: همزمان با قائله ی کردستان، ترورهای کور منافقین، در عرصه های مختلفی که همزمان با جنگ تحمیلی به مدت هشت سال به کشور تحمیل شد سپاه، با کمک شجره ی طیبه ی بسیجی که به کمک این نهاد آمد موضوع امنیت و اداره ی جنگ را بر عهده گرفتند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه سپاه پاسداران پس از دوران دفاع مقدس، با ورود به عرصه سازندگی به کمک دولت‌ها آمد گفت: امروز با وجود هجمه‌های دشمنان علیه این نهاد انقلابی، سپاه همچنان در عرصه‌های خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی حضور موثر و فعال دارد.

وی ساخت مسکن مددجویان و برگزاری اردو‌های جهادی را بخشی از اقدامات سپاه پاسداران در حوزه سازندگی دانست و تصریح کرد: اعزام تیم‌های پزشکی به منطق محروم بخش دیگری از اقدامات سپاه پاسداران در راستای خدمت‌رسانی به مردم است .

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اعلام اینکه سپاه در طول چهل سال عمر انقلاب اسلامی، همواره در مسیر تحقق اهداف انقلاب و دفاع از آرمان‌های آن گام برداشته است افزود: هجمه دشمنان علیه سپاه نه تنها نتوانست اعتماد مردم نسبت به این نهاد مقدس را کاهش دهد بلکه سبب افزایش آن نیز شد .

اصحابی با اشاره به اقدامات سپاه ناحیه مرکزی رشت در راستای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان خاطرنشان کرد: تاکنون ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناطق سیل‌زده کشور ارسال شده است.

منبع: ايسنا