سپاهان در کرج، گیتی پسند در خانه به دنبال ۳ امتیاز

آبان 26, 1400
7 بازدید

ایسنا/اصفهان هفته دهم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور با مصاف سپاهان و مقاومت البرز در کرج و میزبانی گیتی پسند از شهروند ساری همراه است. هفته دهم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاههای کشور، امروز (۲۶چهارشنبه- آبان ماه) با انجام ۷ دیدار ازساعت ۱۶ در شهرهای مختلف پیگیری می شود. در ورزشگاه پیروزی اصفهان تیم گیتی […]

سپاهان در کرج، گیتی پسند در خانه به دنبال ۳ امتیاز

ایسنا/اصفهان هفته دهم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور با مصاف سپاهان و مقاومت البرز در کرج و میزبانی گیتی پسند از شهروند ساری همراه است.

هفته دهم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاههای کشور، امروز (۲۶چهارشنبه- آبان ماه) با انجام ۷ دیدار ازساعت ۱۶ در شهرهای مختلف پیگیری می شود.

در ورزشگاه پیروزی اصفهان تیم گیتی پسند با قضاوت عبدالرضا وثوقی، مجمد داودپور، علی اکبر قاسمی و علیرضا حسن زاده با نظارت اصغر علی بیگی میزبان شهروند ساری است. گیتی پسند که هفته گذشته با تساوی مقابل مس سونگون صدر جدول را از دست داد تا سن ایچ ساوه با ۲۴ امتیاز صدرنشین شود، شهروند نیز با دو امتیاز در قعر جدول است، به نظر می رسد شاگردان کشاورز در خانه کار سختی پیش رو نخواهند داشت و به دنبال یک پیروزی پرگل هستند.

در کرج نیز تیم رده چهارمی مقاومت البرز میزبان تیم فولادمبارکه سپاهان است که با شکست ۵ بر۳ هفته گذشته در رده نهم قرار دارد، کاظم مرادی، امیرلامعی، مصطفی کارد و یوسف صادقی نیز داوران این بازی خواهند بود و محمودرضا نصیرلو نیز کار نظارت بر کار داوران را برعهده دارد.

برنامه بازی‌های امروز به شرح زیر است:

گیتی پسند اصفهان – شهروند ساری

مقاومت البرز-  سپاهان اصفهان

حفاری خوزستان – فردوس قم

راگای شهرری – مس سونگون ورزقان

فرش آرای مشهد  -چیپس کامل مشهد

کراپ الوند – زندی بتن کلاردشت

فولاد زرندایرانیان – سن ایچ ساوه

منبع: ايسنا