سه میلیون پرونده بایگانی تعزیرات قزوین الکترونیکی شد

سه میلیون پرونده بایگانی تعزیرات قزوین الکترونیکی شد
تیر 11, 1402
13 بازدید

به گزارش ایلنا، علیرضا حسن‌پور گفت: ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار برگ کاغذی از موجودی پرونده‌های بایگانی راکد، مربوط به محکومیت‌های قطعی صادره بین سال های ۱۳۸۱ تا ۱۴۰۰ پس از پالایش، ثبت، اسکن و تبدیل اوراق ضروری به اسناد الکترونیکی، طبق ضوابط جهت امحاء به مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان تحویل داده شد. […]

سه میلیون پرونده بایگانی تعزیرات قزوین الکترونیکی شد

به گزارش ایلنا، علیرضا حسن‌پور گفت: ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار برگ کاغذی از موجودی پرونده‌های بایگانی راکد، مربوط به محکومیت‌های قطعی صادره بین سال های ۱۳۸۱ تا ۱۴۰۰ پس از پالایش، ثبت، اسکن و تبدیل اوراق ضروری به اسناد الکترونیکی، طبق ضوابط جهت امحاء به مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان تحویل داده شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین افزود: در این فرآیند اوراق پرونده‌های غیرضروری بر اساس تشریفات قانونی، برای معدوم سازی به مرکز اسناد و کتابخانه ملی تحویل داده و پرونده‌های مهم به صورت اسناد الکترونیکی نگهداری می‌شوند.

وی دسترسی به‌روز و سریع، نقل و انتقال آسان، حفظ اسناد در مقابل حوادث غیرمترقبه، پاکیزگی محیط زیست، عدم نیاز به جابه جایی فیزیکی و بهره‌وری بیشتر از فضای اداری را، مزایای استفاده از آرشیو الکترونیک برشمرد.

انتهای پیام/