سری گلکسی S23 سامسونگ از فیلمبرداری 8K@30fps پشتیبانی می کند

آذر 20, 1401
12 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena گلکسی S23 سامسونگ نزدیک است و با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، به طور طبیعی شایعات بیشتری شروع به ظهور می کنند. آخرین مورد از یک منبع قابل اعتماد در مورد موارد مرتبط با سامسونگ آمده است. در توییت اخیر، Ice Universe پیشنهاد می‌کند که سری […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena گلکسی S23 سامسونگ نزدیک است و با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، به طور طبیعی شایعات بیشتری شروع به ظهور می کنند. آخرین مورد از یک منبع قابل اعتماد در مورد موارد مرتبط با سامسونگ آمده است.

در توییت اخیر، Ice Universe پیشنهاد می‌کند که سری گلکسی S23 سامسونگ از فیلم‌برداری 8K@30fps پشتیبانی می‌کند. ما قبلاً بسیاری از گوشی‌های هوشمند دیگر را دیده‌ایم که ویدیوهای 30 فریم در ثانیه با وضوح 4320p ضبط می‌کنند، اما این اولین مورد برای سامسونگ است. ما فقط امیدواریم سامسونگ با ارائه‌های ذخیره‌سازی خود سخاوتمند باشد، زیرا ویدیوهای 8K فضای زیادی را اشغال می‌کنند.

تفاوت بین 30 و 24 فریم در ثانیه ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما قطعاً به راحتی می توان آن را به صورت حضوری مشاهده کرد. همچنین، منبع اطلاعات تنها «S23» را ذکر می‌کند که به این معنی است که کل خط تولید به‌روزرسانی خواهد شد، که با توجه به اینکه گلکسی اس 23 وانیلی گوشی کوچکی خواهد بود، آن را کمی چشمگیرتر می‌کند.