سرپرست فرمانداری ابهر معرفی شد

آذر 2, 1400
17 بازدید

ایسنا/زنجان امروز طی مراسمی وجیه‌الله نوروزی فرماندار ابهر تودیع و امیر رفیعی به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد. خدابخش مرادی‌نافچی ظهر امروز (یکم آذرماه) در جلسه تودیع و معارفه فرماندار ابهر با بیان اینکه در جهان‌بینی توحیدی وقتی تامل کنیم، خواهیم دید انسان شانیت و جایگاه ویژه‌ای دارد که وجه‌متمایز آن از سایر مخلوقات […]

سرپرست فرمانداری ابهر معرفی شد

ایسنا/زنجان امروز طی مراسمی وجیه‌الله نوروزی فرماندار ابهر تودیع و امیر رفیعی به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

خدابخش مرادی‌نافچی ظهر امروز (یکم آذرماه) در جلسه تودیع و معارفه فرماندار ابهر با بیان اینکه در جهان‌بینی توحیدی وقتی تامل کنیم، خواهیم دید انسان شانیت و جایگاه ویژه‌ای دارد که وجه‌متمایز آن از سایر مخلوقات برخورداری انسان از عقل، تامل تفکر و تدبر است، اظهار کرد: با توجه به همین موضوع دو وظیفه بر انسان فرض شده که این دو شامل توجه به خود یا توجه به نفس درونی و خدمت به هم‌نوع در هر عرصه و مسئولیتی است.

وی با یادآوری اینکه خدمت‌رسانی دارای سه اصل مهم خداباوری و خداناظری، معادباوری و علم و آگاهی به حوزه مسئولیت است، تصریح کرد: خداباوری و خداناظری سبب می‌شود گام‌های درستی در مسیر خدمت به مردم برداشته شود، زیرا اتسان با باور به این موضوع خدا را همواره ناظر بر اعمال خود دانسته و دچار انحراف نخواهد شد.

مرادی‌نافچی با اشاره به اینکه کسی که در کسوت مدیریت قرار می‌گیرد باید به سه حوزه مسئولیت، ماموریت و حوزه سازمانی خود آگاهی لازم داشته باشد، متذکر شد: کسی که آگاهی لازم از حوزه مسئولیت خود ندارد نباید مسئولیتی بپذیرد.

این مسئول با بیان اینکه دشمنان هر روز به بهانه‌های مختلف در تلاش برای به حاشیه بردن خدمات نظام هستند، اظهار کرد: بهترین راهکار مبارزه با این حاشیه‌سازی‌ها خدمت بیشتر به مردم است.

مرادی‌نافچی با اشاره به هفته بسیج، ادامه داد: با نفس قدسی امام راحل مسئولیت بسیج در کشور ما شکل گرفته و رشد کرده، بسیجی که در همه عرصه‌های کشور حتی در حوزه سلامت خدمات ماندگاری داشته است؛ به‌طوری‌که بسیج حیات‌بخش بسیاری از حوزه‌ها است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه همه ما در حوزه مسئولیت خود باید تلاش کنیم خدماتی ارائه دهیم که نتیجه آن رضایت مردم باشد، متذکر شد: ثمره این خدمات نیز ایجاد فضای آرامش، اعتماد و امید در جامعه است.

امام جمعه ابهر نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه وقتی فرصت کوتاه برای مسئولیت داریم و نمی‌دانیم این فرصت چه زمانی به اتمام می‌رسد باید کار و تلاش و بیشتری برای خدمت و حل مشکلات مردم داشت، گفت: کسی که ما را در این عرصه قضاوت خواهد کرد پس از خداوند متعال، خودمان هستیم.

حجت‌الاسلام سعید مرادپور با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کند فضای خدمت به مردم و کار و تلاش در کشور فراهم شود، اظهار کرد: مردم به این دولت امید بسته‌اند اما نباید امید واهی به مردم داد بلکه باید مردم را با منابع و مشکلات پیش روی کشور آشنا کنند.

وی با بیان اینکه شایسته‌سالاری اصلی است که در انتخاب مدیران و به ویژه فرمانداران باید مورد توجه جدی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: وجود افراد شایسته در راس امور  از ایجاد فساد جلوگیری کرده و گامی رو به جلو در حل مشکلات است.

در پایان این مراسم وجیه‌الله نوروزی فرماندار ابهر تودیع و امیر رفیعی به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام