سرعت وزش باد در خراسان رضوی از اواخر امشب کاهش می‌یابد

مهر 7, 1400
120 بازدید

 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اواخر امشب از سرعت وزش باد در سطح استان کاسته خواهد شد. آیدا فاروقی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز و فردا در مناطقی از استان، همچنان بارش‌ها ادامه خواهد داشت که این بارش‌ها، بیشتر در مناطقی از شمال غرب و شرق و همچنین در مشهد، […]

 سرعت وزش باد در خراسان رضوی از اواخر امشب کاهش می‌یابد

 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اواخر امشب از سرعت وزش باد در سطح استان کاسته خواهد شد.

آیدا فاروقی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز و فردا در مناطقی از استان، همچنان بارش‌ها ادامه خواهد داشت که این بارش‌ها، بیشتر در مناطقی از شمال غرب و شرق و همچنین در مشهد، در مرکز استان خواهد بود. بارش‌ها بیشتر به صورت باران بوده و در ساعاتی از شب، با توجه به اینکه شاهد کاهش دمای هوای شبانه هستیم، بارش‌های پراکنده برف، به خصوص برای دامنه‌های هزارمسجد پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود کمینه دما، یعنی دمای هوای شبانه، امشب و فردا شب در مناطق مستعد سردسیر به کم‌تر از صفر درجه سانتی‌گراد برسد. از سه‌شنبه ظهر نیز روند افزایش دمای هوا در استان آغاز می‌شود که تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی تاکید کرد: امشب در مشهد، شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود و اواخر امشب و فردا صبح، در ییلاق‌ها و مناطق کوهستانی، بارش‌های پراکنده و خفیف  برف خواهیم داشت.

منبع:ایسنا