ستاد بازی‌های پارالمپیک و پاراآسیایی برگزار شد / تداوم اردوها حتی درصورت لغو بازی‌های توکیو

آذر 22, 1400
6 بازدید

در سی امین جلسه ستاد بازی‌های پارالمپیک و پاراآسیایی مقرر شد که حتی در صورت لغو بازی‌های توکیو ۲۰۲۰، اردوها به منظور آمادگی لازم برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۱ تداوم داشته باشد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، سی امین جلسه ستاد بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ […]

ستاد بازی‌های پارالمپیک و پاراآسیایی برگزار شد / تداوم اردوها حتی درصورت لغو بازی‌های توکیو

در سی امین جلسه ستاد بازی‌های پارالمپیک و پاراآسیایی مقرر شد که حتی در صورت لغو بازی‌های توکیو ۲۰۲۰، اردوها به منظور آمادگی لازم برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۱ تداوم داشته باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، سی امین جلسه ستاد بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ و پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ و پاراآسیایی جونان بحرین ۲۰۲۱ با حضور رییس، دبیر اجرایی، مدیران فرهنگی، آکادمی و روابط عمومی و کارشناسان فنی پارالمپیک، روسای فدراسیون های جانبازان و معلولین، نابینایان و کم بینایان، تیراندازی با کمان، نماینده فدراسیون قایقرانی و همچنین با حضور وبیناری سرپرست کاروان کشورمان در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ برگزار گردید.

در این نشست، ضمن ارائه آخرین وضعیت اردوها، نسبت به مسائل مختلف اعم از اسکان، غذا، پزشکی، روانشناسی، فرهنگی، فنی و … تبادل نظر شد.

در این جلسه مقرر گردید حتی در صورت لغو بازی های توکیو ۲۰۲۰ اردوها به منظور آمادگی لازم برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۱ تداوم یابد.

ضمنا اردوهای جوانان از ابتدای ۱۴۰۰ برای کسب آمادگی در بازی های جوانان بحرین ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.

گزارش‌های دیگر این جلسه می‌توان به پرداخت حقوق اشاره کرد که خوشبختانه کمیته ملی پارالمپیک تا پایان بهمن هیچگونه بدهی به ورزشکاران و کادر فنی ندارد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا