سامانه گندزدایی آب شرب در دشتستان راه‌اندازی شد

دی 4, 1400
132 بازدید

ایسنا/بوشهر مدیر امور آب و فاضلاب دشتستان از راه اندازی سامانه ۲۰ هزار متر مکعبی گندزدایی آب شرب در دشتستان خبر داد حسین رمضانی اظهار کرد: این سامانه در مخزن ۲۰ هزار متر مکعبی برازجان نصب شده و شبکه توزیع شهر برازجان و ۱۵ روستای منشعب ازخط کازرون تحت پوشش قرار می دهد. وی تامین آب شرب […]

سامانه گندزدایی آب شرب در دشتستان راه‌اندازی شد

ایسنا/بوشهر مدیر امور آب و فاضلاب دشتستان از راه اندازی سامانه ۲۰ هزار متر مکعبی گندزدایی آب شرب در دشتستان خبر داد

حسین رمضانی اظهار کرد: این سامانه در مخزن ۲۰ هزار متر مکعبی برازجان نصب شده و شبکه توزیع شهر برازجان و ۱۵ روستای منشعب ازخط کازرون تحت پوشش قرار می دهد.

وی تامین آب شرب سالم و بهداشتی را از جمله مزایای سامانه کلرزنی دانست و بیان کرد: در راستای تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی آب مصرفی شهرها و روستاهای دشتستان همواره مورد پایش و آزمایش قرار می‌گیرد.

مدیر امور آب و فاضلاب دشتستان با بیان اینکه شهر برازجان و ۱۵ روستا دشتستان تحت پوشش کلرزنی متمرکز با کلر باقیمانده استاندارد قرار گرفتند اضافه کرد: ایستگاه گندزدایی آب یاد شده به صورت شبانه‌روزی آب شرب شبکه آبرسانی شهر برازجان و ۱۵ روستا را گندزدایی و بهداشتی می‌کند.

رمضانی  با اشاره به کلرسنجی روزانه آب در دشتستان خاطر نشان کرد: همواره کیفیت آب در شهرها و روستاهای دشتستان تحت کنترل و پایش قرار دارد و در صورت مشاهده هرگونه مشکل بلافاصله اقدام لازم برای رفع مشکل صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,