سامانه انتقال آنی مجوزهای سرمایه گذاری، مصداق عمل به شعار سال

شهریور 20, 1400
236 بازدید

  رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: تهیه سامانه انتقال آنی مجوزهای سرمایه گذاری صادر شده (طرح ولایت) در خراسان شمالی مصداق عمل به شعار سال است. حجت الاسلام اسدالله جعفری در جلسه شورای اداری و آیین رونمایی از این سامانه با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر کشور که ۲۰ شهریور ماه برگزار شد، اظهار کرد: قوه قضاییه […]

سامانه انتقال آنی مجوزهای سرمایه گذاری، مصداق عمل به شعار سال

  رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: تهیه سامانه انتقال آنی مجوزهای سرمایه گذاری صادر شده (طرح ولایت) در خراسان شمالی مصداق عمل به شعار سال است.

حجت الاسلام اسدالله جعفری در جلسه شورای اداری و آیین رونمایی از این سامانه با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر کشور که ۲۰ شهریور ماه برگزار شد، اظهار کرد: قوه قضاییه در راستای تحقق منویات رهبری به کمک قوه مجریه آمده است تا علاوه بر انجام رسالت اصلی خود یعنی احقاق حق و اجرای عدالت در مسیر رفع موانع تولید و اشتغال پایدار گام بردارد.
وی ادامه داد: در ایام ریاست آیت الله رئیسی در سمت رییس قوه قضاییه کشور، دو هزار واحد تولیدی تعطیل شده به چرخه اقتصاد بازگشت.
حجت الاسلام جعفری گفت: امروز در خراسان شمالی به رغم تمامی محدودیت به واسطه هم افزایی و انسجام، واحد تولیدی دارای مشکل در استان وجود ندارد که به دستگاه قضایی مراجعه کرده و اقدامی برای حل آن انجام نشده باشد.
وی همچنین به رتبه‌های کسب شده توسط دستگاه‌های زیرمجموعه دادگستری خراسان شمالی در سطح کشور اشاره و تاکید کرد: رفع اطاله دادرسی، سلامتی قضات، تکریم ارباب رجوع، خدمات الکترونیک، کاهش جمعیت کیفری و… از جمله مواردی است که دادگستری خراسان شمالی توانسته در سطح کشور رتبه کسب کند.
منبع: ايسنا