ساماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی غیردولتی دایر در مهدهای کودک بهزیستی و سایر نهادها

مهر 8, 1400
53 بازدید

عکس خبر آرشیوی است. مصوبه شورای سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مرکزی با موضوع ساماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی غیردولتی دایر در مهدهای کودک بهزیستی و سایر نهادها به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ شد.  در نود و هفتمین جلسه شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی موضوع ساماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی […]

ساماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی غیردولتی دایر در مهدهای کودک بهزیستی و سایر نهادها
عکس خبر آرشیوی است.

مصوبه شورای سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مرکزی با موضوع ساماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی غیردولتی دایر در مهدهای کودک بهزیستی و سایر نهادها به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ شد.

 در نود و هفتمین جلسه شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی موضوع ساماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی غیردولتی دایر در مهدهای کودک بهزیستی و سایر نهادها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در این خصوص مصوبه‌ای قطعی و لازم الاجرا صادر شد.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی متن مصوبه مذکور به شرح زیر است:
“مقرر گردید به منظور ساماندهی و تحت پوشش قراردادن نوآموزان مراکز پیش دبستانی غیردولتی دایر در مهدهای کودک بهزیستی و سایر نهادها که بر اساس مصوبات جلسات 23 و 27 شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی، با ثبت نام در سامانه مشارکت‌ها، کد رهیگیری اخذ نموده‌اند تا زمان استقرار سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک و ابلاغ دستورالعمل‌ها و شیوه نامه‌های آن سازمان، مجوز ثبت اطلاعات نوآموزان در سامانه سناد برای مراکز مذکور صادر شود.”
منبع:ایسنا